Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 92Victòries · 19Taules · 17Derrotes · 56Estàndard · 58Ràpid · 34Blanques · 48Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 92 | 19 20,7% | 17 18,5% | 56 60,9% |
| Total · blanques | 48 | 12 25,0% | 9 18,8% | 27 56,3% |
| Total · negres | 44 | 7 15,9% | 8 18,2% | 29 65,9% |
| Estàndard | 58 | 10 17,2% | 12 20,7% | 36 62,1% |
| Estàndard · blanques | 31 | 9 29,0% | 5 16,1% | 17 54,8% |
| Estàndard · negres | 27 | 1 3,7% | 7 25,9% | 19 70,4% |
| Ràpid | 34 | 9 26,5% | 5 14,7% | 20 58,8% |
| Ràpid · blanques | 17 | 3 17,7% | 4 23,5% | 10 58,8% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 1 5,9% | 10 58,8% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 86Victòries · 18Taules · 17Derrotes · 51Estàndard · 58Ràpid · 28Blanques · 45Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 18 20,9% | 17 19,8% | 51 59,3% |
| Total · blanques | 45 | 12 26,7% | 9 20,0% | 24 53,3% |
| Total · negres | 41 | 6 14,6% | 8 19,5% | 27 65,9% |
| Estàndard | 58 | 10 17,2% | 12 20,7% | 36 62,1% |
| Estàndard · blanques | 31 | 9 29,0% | 5 16,1% | 17 54,8% |
| Estàndard · negres | 27 | 1 3,7% | 7 25,9% | 19 70,4% |
| Ràpid | 28 | 8 28,6% | 5 17,9% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 14 | 3 21,4% | 4 28,6% | 7 50,0% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 1 7,1% | 8 57,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 68Victòries · 15Taules · 11Derrotes · 42Estàndard · 49Ràpid · 19Blanques · 37Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 15 22,1% | 11 16,2% | 42 61,8% |
| Total · blanques | 37 | 10 27,0% | 6 16,2% | 21 56,8% |
| Total · negres | 31 | 5 16,1% | 5 16,1% | 21 67,7% |
| Estàndard | 49 | 9 18,4% | 9 18,4% | 31 63,3% |
| Estàndard · blanques | 27 | 8 29,6% | 4 14,8% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 22 | 1 4,6% | 5 22,7% | 16 72,7% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 2 20,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 68Victòries · 15Taules · 11Derrotes · 42Estàndard · 49Ràpid · 19Blanques · 37Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 15 22,1% | 11 16,2% | 42 61,8% |
| Total · blanques | 37 | 10 27,0% | 6 16,2% | 21 56,8% |
| Total · negres | 31 | 5 16,1% | 5 16,1% | 21 67,7% |
| Estàndard | 49 | 9 18,4% | 9 18,4% | 31 63,3% |
| Estàndard · blanques | 27 | 8 29,6% | 4 14,8% | 15 55,6% |
| Estàndard · negres | 22 | 1 4,6% | 5 22,7% | 16 72,7% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 2 10,5% | 11 57,9% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 2 20,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
