Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 121Victòries · 63Taules · 9Derrotes · 49Estàndard · 32Ràpid · 89Blanques · 59Negres · 62
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 121 | 63 52,1% | 9 7,4% | 49 40,5% |
| Total · blanques | 59 | 29 49,2% | 6 10,2% | 24 40,7% |
| Total · negres | 62 | 34 54,8% | 3 4,8% | 25 40,3% |
| Estàndard | 32 | 19 59,4% | 4 12,5% | 9 28,1% |
| Estàndard · blanques | 14 | 7 50,0% | 2 14,3% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 18 | 12 66,7% | 2 11,1% | 4 22,2% |
| Ràpid | 89 | 44 49,4% | 5 5,6% | 40 44,9% |
| Ràpid · blanques | 45 | 22 48,9% | 4 8,9% | 19 42,2% |
| Ràpid · negres | 44 | 22 50,0% | 1 2,3% | 21 47,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 114Victòries · 59Taules · 9Derrotes · 46Estàndard · 32Ràpid · 82Blanques · 56Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 59 51,8% | 9 7,9% | 46 40,4% |
| Total · blanques | 56 | 27 48,2% | 6 10,7% | 23 41,1% |
| Total · negres | 58 | 32 55,2% | 3 5,2% | 23 39,7% |
| Estàndard | 32 | 19 59,4% | 4 12,5% | 9 28,1% |
| Estàndard · blanques | 14 | 7 50,0% | 2 14,3% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 18 | 12 66,7% | 2 11,1% | 4 22,2% |
| Ràpid | 82 | 40 48,8% | 5 6,1% | 37 45,1% |
| Ràpid · blanques | 42 | 20 47,6% | 4 9,5% | 18 42,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 1 2,5% | 19 47,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 114Victòries · 59Taules · 9Derrotes · 46Estàndard · 32Ràpid · 82Blanques · 56Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 59 51,8% | 9 7,9% | 46 40,4% |
| Total · blanques | 56 | 27 48,2% | 6 10,7% | 23 41,1% |
| Total · negres | 58 | 32 55,2% | 3 5,2% | 23 39,7% |
| Estàndard | 32 | 19 59,4% | 4 12,5% | 9 28,1% |
| Estàndard · blanques | 14 | 7 50,0% | 2 14,3% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 18 | 12 66,7% | 2 11,1% | 4 22,2% |
| Ràpid | 82 | 40 48,8% | 5 6,1% | 37 45,1% |
| Ràpid · blanques | 42 | 20 47,6% | 4 9,5% | 18 42,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 1 2,5% | 19 47,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 114Victòries · 59Taules · 9Derrotes · 46Estàndard · 32Ràpid · 82Blanques · 56Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 59 51,8% | 9 7,9% | 46 40,4% |
| Total · blanques | 56 | 27 48,2% | 6 10,7% | 23 41,1% |
| Total · negres | 58 | 32 55,2% | 3 5,2% | 23 39,7% |
| Estàndard | 32 | 19 59,4% | 4 12,5% | 9 28,1% |
| Estàndard · blanques | 14 | 7 50,0% | 2 14,3% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 18 | 12 66,7% | 2 11,1% | 4 22,2% |
| Ràpid | 82 | 40 48,8% | 5 6,1% | 37 45,1% |
| Ràpid · blanques | 42 | 20 47,6% | 4 9,5% | 18 42,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 1 2,5% | 19 47,5% |
