Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 283Victòries · 109Taules · 25Derrotes · 149Estàndard · 132Ràpid · 151Blanques · 136Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 283 | 109 38,5% | 25 8,8% | 149 52,7% |
| Total · blanques | 136 | 57 41,9% | 15 11,0% | 64 47,1% |
| Total · negres | 147 | 52 35,4% | 10 6,8% | 85 57,8% |
| Estàndard | 132 | 57 43,2% | 20 15,2% | 55 41,7% |
| Estàndard · blanques | 61 | 28 45,9% | 10 16,4% | 23 37,7% |
| Estàndard · negres | 71 | 29 40,9% | 10 14,1% | 32 45,1% |
| Ràpid | 151 | 52 34,4% | 5 3,3% | 94 62,3% |
| Ràpid · blanques | 75 | 29 38,7% | 5 6,7% | 41 54,7% |
| Ràpid · negres | 76 | 23 30,3% | 0 0,0% | 53 69,7% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 277Victòries · 106Taules · 25Derrotes · 146Estàndard · 132Ràpid · 145Blanques · 133Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 277 | 106 38,3% | 25 9,0% | 146 52,7% |
| Total · blanques | 133 | 56 42,1% | 15 11,3% | 62 46,6% |
| Total · negres | 144 | 50 34,7% | 10 6,9% | 84 58,3% |
| Estàndard | 132 | 57 43,2% | 20 15,2% | 55 41,7% |
| Estàndard · blanques | 61 | 28 45,9% | 10 16,4% | 23 37,7% |
| Estàndard · negres | 71 | 29 40,9% | 10 14,1% | 32 45,1% |
| Ràpid | 145 | 49 33,8% | 5 3,5% | 91 62,8% |
| Ràpid · blanques | 72 | 28 38,9% | 5 6,9% | 39 54,2% |
| Ràpid · negres | 73 | 21 28,8% | 0 0,0% | 52 71,2% |
Captura 2026-08-01
+27 partides des de 2026-07-01
Partides · 259Victòries · 97Taules · 23Derrotes · 139Estàndard · 123Ràpid · 136Blanques · 123Negres · 136
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 259 | 97 37,5% | 23 8,9% | 139 53,7% |
| Total · blanques | 123 | 50 40,7% | 14 11,4% | 59 48,0% |
| Total · negres | 136 | 47 34,6% | 9 6,6% | 80 58,8% |
| Estàndard | 123 | 53 43,1% | 18 14,6% | 52 42,3% |
| Estàndard · blanques | 56 | 24 42,9% | 9 16,1% | 23 41,1% |
| Estàndard · negres | 67 | 29 43,3% | 9 13,4% | 29 43,3% |
| Ràpid | 136 | 44 32,4% | 5 3,7% | 87 64,0% |
| Ràpid · blanques | 67 | 26 38,8% | 5 7,5% | 36 53,7% |
| Ràpid · negres | 69 | 18 26,1% | 0 0,0% | 51 73,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 232Victòries · 85Taules · 17Derrotes · 130Estàndard · 105Ràpid · 127Blanques · 109Negres · 123
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 232 | 85 36,6% | 17 7,3% | 130 56,0% |
| Total · blanques | 109 | 44 40,4% | 10 9,2% | 55 50,5% |
| Total · negres | 123 | 41 33,3% | 7 5,7% | 75 61,0% |
| Estàndard | 105 | 46 43,8% | 13 12,4% | 46 43,8% |
| Estàndard · blanques | 47 | 21 44,7% | 6 12,8% | 20 42,6% |
| Estàndard · negres | 58 | 25 43,1% | 7 12,1% | 26 44,8% |
| Ràpid | 127 | 39 30,7% | 4 3,2% | 84 66,1% |
| Ràpid · blanques | 62 | 23 37,1% | 4 6,5% | 35 56,5% |
| Ràpid · negres | 65 | 16 24,6% | 0 0,0% | 49 75,4% |
