Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 429Victòries · 154Taules · 99Derrotes · 176Estàndard · 167Ràpid · 262Blanques · 218Negres · 211
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 154 35,9% | 99 23,1% | 176 41,0% |
| Total · blanques | 218 | 92 42,2% | 48 22,0% | 78 35,8% |
| Total · negres | 211 | 62 29,4% | 51 24,2% | 98 46,5% |
| Estàndard | 167 | 61 36,5% | 59 35,3% | 47 28,1% |
| Estàndard · blanques | 83 | 36 43,4% | 28 33,7% | 19 22,9% |
| Estàndard · negres | 84 | 25 29,8% | 31 36,9% | 28 33,3% |
| Ràpid | 262 | 93 35,5% | 40 15,3% | 129 49,2% |
| Ràpid · blanques | 135 | 56 41,5% | 20 14,8% | 59 43,7% |
| Ràpid · negres | 127 | 37 29,1% | 20 15,8% | 70 55,1% |
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 425Victòries · 153Taules · 97Derrotes · 175Estàndard · 163Ràpid · 262Blanques · 216Negres · 209
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 425 | 153 36,0% | 97 22,8% | 175 41,2% |
| Total · blanques | 216 | 92 42,6% | 46 21,3% | 78 36,1% |
| Total · negres | 209 | 61 29,2% | 51 24,4% | 97 46,4% |
| Estàndard | 163 | 60 36,8% | 57 35,0% | 46 28,2% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 26 32,1% | 19 23,5% |
| Estàndard · negres | 82 | 24 29,3% | 31 37,8% | 27 32,9% |
| Ràpid | 262 | 93 35,5% | 40 15,3% | 129 49,2% |
| Ràpid · blanques | 135 | 56 41,5% | 20 14,8% | 59 43,7% |
| Ràpid · negres | 127 | 37 29,1% | 20 15,8% | 70 55,1% |
Captura 2026-09-01
+26 partides des de 2026-08-01
Partides · 412Victòries · 147Taules · 96Derrotes · 169Estàndard · 163Ràpid · 249Blanques · 209Negres · 203
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 412 | 147 35,7% | 96 23,3% | 169 41,0% |
| Total · blanques | 209 | 87 41,6% | 46 22,0% | 76 36,4% |
| Total · negres | 203 | 60 29,6% | 50 24,6% | 93 45,8% |
| Estàndard | 163 | 60 36,8% | 57 35,0% | 46 28,2% |
| Estàndard · blanques | 81 | 36 44,4% | 26 32,1% | 19 23,5% |
| Estàndard · negres | 82 | 24 29,3% | 31 37,8% | 27 32,9% |
| Ràpid | 249 | 87 34,9% | 39 15,7% | 123 49,4% |
| Ràpid · blanques | 128 | 51 39,8% | 20 15,6% | 57 44,5% |
| Ràpid · negres | 121 | 36 29,8% | 19 15,7% | 66 54,6% |
Captura 2026-08-01
+13 partides des de 2026-07-01
Partides · 386Victòries · 135Taules · 86Derrotes · 165Estàndard · 145Ràpid · 241Blanques · 195Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 386 | 135 35,0% | 86 22,3% | 165 42,8% |
| Total · blanques | 195 | 79 40,5% | 41 21,0% | 75 38,5% |
| Total · negres | 191 | 56 29,3% | 45 23,6% | 90 47,1% |
| Estàndard | 145 | 52 35,9% | 49 33,8% | 44 30,3% |
| Estàndard · blanques | 72 | 31 43,1% | 23 31,9% | 18 25,0% |
| Estàndard · negres | 73 | 21 28,8% | 26 35,6% | 26 35,6% |
| Ràpid | 241 | 83 34,4% | 37 15,4% | 121 50,2% |
| Ràpid · blanques | 123 | 48 39,0% | 18 14,6% | 57 46,3% |
| Ràpid · negres | 118 | 35 29,7% | 19 16,1% | 64 54,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 373Victòries · 129Taules · 83Derrotes · 161Estàndard · 141Ràpid · 232Blanques · 189Negres · 184
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 373 | 129 34,6% | 83 22,3% | 161 43,2% |
| Total · blanques | 189 | 76 40,2% | 40 21,2% | 73 38,6% |
| Total · negres | 184 | 53 28,8% | 43 23,4% | 88 47,8% |
| Estàndard | 141 | 50 35,5% | 48 34,0% | 43 30,5% |
| Estàndard · blanques | 70 | 30 42,9% | 22 31,4% | 18 25,7% |
| Estàndard · negres | 71 | 20 28,2% | 26 36,6% | 25 35,2% |
| Ràpid | 232 | 79 34,1% | 35 15,1% | 118 50,9% |
| Ràpid · blanques | 119 | 46 38,7% | 18 15,1% | 55 46,2% |
| Ràpid · negres | 113 | 33 29,2% | 17 15,0% | 63 55,8% |
