Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 162Victòries · 72Taules · 20Derrotes · 70Estàndard · 96Ràpid · 66Blanques · 83Negres · 79
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 72 44,4% | 20 12,4% | 70 43,2% |
| Total · blanques | 83 | 42 50,6% | 9 10,8% | 32 38,6% |
| Total · negres | 79 | 30 38,0% | 11 13,9% | 38 48,1% |
| Estàndard | 96 | 43 44,8% | 13 13,5% | 40 41,7% |
| Estàndard · blanques | 47 | 24 51,1% | 7 14,9% | 16 34,0% |
| Estàndard · negres | 49 | 19 38,8% | 6 12,2% | 24 49,0% |
| Ràpid | 66 | 29 43,9% | 7 10,6% | 30 45,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 2 5,6% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 162Victòries · 72Taules · 20Derrotes · 70Estàndard · 96Ràpid · 66Blanques · 83Negres · 79
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 72 44,4% | 20 12,4% | 70 43,2% |
| Total · blanques | 83 | 42 50,6% | 9 10,8% | 32 38,6% |
| Total · negres | 79 | 30 38,0% | 11 13,9% | 38 48,1% |
| Estàndard | 96 | 43 44,8% | 13 13,5% | 40 41,7% |
| Estàndard · blanques | 47 | 24 51,1% | 7 14,9% | 16 34,0% |
| Estàndard · negres | 49 | 19 38,8% | 6 12,2% | 24 49,0% |
| Ràpid | 66 | 29 43,9% | 7 10,6% | 30 45,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 2 5,6% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 144Victòries · 63Taules · 20Derrotes · 61Estàndard · 87Ràpid · 57Blanques · 75Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 144 | 63 43,8% | 20 13,9% | 61 42,4% |
| Total · blanques | 75 | 37 49,3% | 9 12,0% | 29 38,7% |
| Total · negres | 69 | 26 37,7% | 11 15,9% | 32 46,4% |
| Estàndard | 87 | 38 43,7% | 13 14,9% | 36 41,4% |
| Estàndard · blanques | 43 | 21 48,8% | 7 16,3% | 15 34,9% |
| Estàndard · negres | 44 | 17 38,6% | 6 13,6% | 21 47,7% |
| Ràpid | 57 | 25 43,9% | 7 12,3% | 25 43,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 16 50,0% | 2 6,3% | 14 43,8% |
| Ràpid · negres | 25 | 9 36,0% | 5 20,0% | 11 44,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 135Victòries · 60Taules · 19Derrotes · 56Estàndard · 87Ràpid · 48Blanques · 70Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 135 | 60 44,4% | 19 14,1% | 56 41,5% |
| Total · blanques | 70 | 35 50,0% | 9 12,9% | 26 37,1% |
| Total · negres | 65 | 25 38,5% | 10 15,4% | 30 46,2% |
| Estàndard | 87 | 38 43,7% | 13 14,9% | 36 41,4% |
| Estàndard · blanques | 43 | 21 48,8% | 7 16,3% | 15 34,9% |
| Estàndard · negres | 44 | 17 38,6% | 6 13,6% | 21 47,7% |
| Ràpid | 48 | 22 45,8% | 6 12,5% | 20 41,7% |
| Ràpid · blanques | 27 | 14 51,9% | 2 7,4% | 11 40,7% |
| Ràpid · negres | 21 | 8 38,1% | 4 19,1% | 9 42,9% |
