Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 110Victòries · 63Taules · 12Derrotes · 35Estàndard · 63Ràpid · 47Blanques · 53Negres · 57
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 63 57,3% | 12 10,9% | 35 31,8% |
| Total · blanques | 53 | 35 66,0% | 5 9,4% | 13 24,5% |
| Total · negres | 57 | 28 49,1% | 7 12,3% | 22 38,6% |
| Estàndard | 63 | 38 60,3% | 9 14,3% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Estàndard · negres | 33 | 19 57,6% | 6 18,2% | 8 24,2% |
| Ràpid | 47 | 25 53,2% | 3 6,4% | 19 40,4% |
| Ràpid · blanques | 23 | 16 69,6% | 2 8,7% | 5 21,7% |
| Ràpid · negres | 24 | 9 37,5% | 1 4,2% | 14 58,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 104Victòries · 58Taules · 11Derrotes · 35Estàndard · 63Ràpid · 41Blanques · 52Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 58 55,8% | 11 10,6% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 52 | 34 65,4% | 5 9,6% | 13 25,0% |
| Total · negres | 52 | 24 46,2% | 6 11,5% | 22 42,3% |
| Estàndard | 63 | 38 60,3% | 9 14,3% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Estàndard · negres | 33 | 19 57,6% | 6 18,2% | 8 24,2% |
| Ràpid | 41 | 20 48,8% | 2 4,9% | 19 46,3% |
| Ràpid · blanques | 22 | 15 68,2% | 2 9,1% | 5 22,7% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 104Victòries · 58Taules · 11Derrotes · 35Estàndard · 63Ràpid · 41Blanques · 52Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 58 55,8% | 11 10,6% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 52 | 34 65,4% | 5 9,6% | 13 25,0% |
| Total · negres | 52 | 24 46,2% | 6 11,5% | 22 42,3% |
| Estàndard | 63 | 38 60,3% | 9 14,3% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Estàndard · negres | 33 | 19 57,6% | 6 18,2% | 8 24,2% |
| Ràpid | 41 | 20 48,8% | 2 4,9% | 19 46,3% |
| Ràpid · blanques | 22 | 15 68,2% | 2 9,1% | 5 22,7% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 104Victòries · 58Taules · 11Derrotes · 35Estàndard · 63Ràpid · 41Blanques · 52Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 58 55,8% | 11 10,6% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 52 | 34 65,4% | 5 9,6% | 13 25,0% |
| Total · negres | 52 | 24 46,2% | 6 11,5% | 22 42,3% |
| Estàndard | 63 | 38 60,3% | 9 14,3% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 30 | 19 63,3% | 3 10,0% | 8 26,7% |
| Estàndard · negres | 33 | 19 57,6% | 6 18,2% | 8 24,2% |
| Ràpid | 41 | 20 48,8% | 2 4,9% | 19 46,3% |
| Ràpid · blanques | 22 | 15 68,2% | 2 9,1% | 5 22,7% |
| Ràpid · negres | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
