Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 66Victòries · 17Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 58Ràpid · 8Blanques · 32Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 17 25,8% | 6 9,1% | 43 65,2% |
| Total · blanques | 32 | 5 15,6% | 3 9,4% | 24 75,0% |
| Total · negres | 34 | 12 35,3% | 3 8,8% | 19 55,9% |
| Estàndard | 58 | 14 24,1% | 6 10,3% | 38 65,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 4 14,3% | 3 10,7% | 21 75,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 10 33,3% | 3 10,0% | 17 56,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 66Victòries · 17Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 58Ràpid · 8Blanques · 32Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 17 25,8% | 6 9,1% | 43 65,2% |
| Total · blanques | 32 | 5 15,6% | 3 9,4% | 24 75,0% |
| Total · negres | 34 | 12 35,3% | 3 8,8% | 19 55,9% |
| Estàndard | 58 | 14 24,1% | 6 10,3% | 38 65,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 4 14,3% | 3 10,7% | 21 75,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 10 33,3% | 3 10,0% | 17 56,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 66Victòries · 17Taules · 6Derrotes · 43Estàndard · 58Ràpid · 8Blanques · 32Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 66 | 17 25,8% | 6 9,1% | 43 65,2% |
| Total · blanques | 32 | 5 15,6% | 3 9,4% | 24 75,0% |
| Total · negres | 34 | 12 35,3% | 3 8,8% | 19 55,9% |
| Estàndard | 58 | 14 24,1% | 6 10,3% | 38 65,5% |
| Estàndard · blanques | 28 | 4 14,3% | 3 10,7% | 21 75,0% |
| Estàndard · negres | 30 | 10 33,3% | 3 10,0% | 17 56,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 57Victòries · 15Taules · 6Derrotes · 36Estàndard · 49Ràpid · 8Blanques · 28Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 15 26,3% | 6 10,5% | 36 63,2% |
| Total · blanques | 28 | 4 14,3% | 3 10,7% | 21 75,0% |
| Total · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Estàndard | 49 | 12 24,5% | 6 12,2% | 31 63,3% |
| Estàndard · blanques | 24 | 3 12,5% | 3 12,5% | 18 75,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 9 36,0% | 3 12,0% | 13 52,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 57Victòries · 15Taules · 6Derrotes · 36Estàndard · 49Ràpid · 8Blanques · 28Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 57 | 15 26,3% | 6 10,5% | 36 63,2% |
| Total · blanques | 28 | 4 14,3% | 3 10,7% | 21 75,0% |
| Total · negres | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Estàndard | 49 | 12 24,5% | 6 12,2% | 31 63,3% |
| Estàndard · blanques | 24 | 3 12,5% | 3 12,5% | 18 75,0% |
| Estàndard · negres | 25 | 9 36,0% | 3 12,0% | 13 52,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
