Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 106Victòries · 38Taules · 15Derrotes · 53Estàndard · 98Ràpid · 8Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 38 35,9% | 15 14,2% | 53 50,0% |
| Total · blanques | 54 | 14 25,9% | 9 16,7% | 31 57,4% |
| Total · negres | 52 | 24 46,2% | 6 11,5% | 22 42,3% |
| Estàndard | 98 | 35 35,7% | 15 15,3% | 48 49,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 14 28,0% | 9 18,0% | 27 54,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 21 43,8% | 6 12,5% | 21 43,8% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 106Victòries · 38Taules · 15Derrotes · 53Estàndard · 98Ràpid · 8Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 38 35,9% | 15 14,2% | 53 50,0% |
| Total · blanques | 54 | 14 25,9% | 9 16,7% | 31 57,4% |
| Total · negres | 52 | 24 46,2% | 6 11,5% | 22 42,3% |
| Estàndard | 98 | 35 35,7% | 15 15,3% | 48 49,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 14 28,0% | 9 18,0% | 27 54,0% |
| Estàndard · negres | 48 | 21 43,8% | 6 12,5% | 21 43,8% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 103Victòries · 37Taules · 15Derrotes · 51Estàndard · 95Ràpid · 8Blanques · 52Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 37 35,9% | 15 14,6% | 51 49,5% |
| Total · blanques | 52 | 14 26,9% | 9 17,3% | 29 55,8% |
| Total · negres | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Estàndard | 95 | 34 35,8% | 15 15,8% | 46 48,4% |
| Estàndard · blanques | 48 | 14 29,2% | 9 18,8% | 25 52,1% |
| Estàndard · negres | 47 | 20 42,6% | 6 12,8% | 21 44,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 103Victòries · 37Taules · 15Derrotes · 51Estàndard · 95Ràpid · 8Blanques · 52Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 103 | 37 35,9% | 15 14,6% | 51 49,5% |
| Total · blanques | 52 | 14 26,9% | 9 17,3% | 29 55,8% |
| Total · negres | 51 | 23 45,1% | 6 11,8% | 22 43,1% |
| Estàndard | 95 | 34 35,8% | 15 15,8% | 46 48,4% |
| Estàndard · blanques | 48 | 14 29,2% | 9 18,8% | 25 52,1% |
| Estàndard · negres | 47 | 20 42,6% | 6 12,8% | 21 44,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
