Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 289Victòries · 83Taules · 96Derrotes · 110Estàndard · 265Ràpid · 24Blanques · 151Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 289 | 83 28,7% | 96 33,2% | 110 38,1% |
| Total · blanques | 151 | 49 32,5% | 56 37,1% | 46 30,5% |
| Total · negres | 138 | 34 24,6% | 40 29,0% | 64 46,4% |
| Estàndard | 265 | 76 28,7% | 92 34,7% | 97 36,6% |
| Estàndard · blanques | 140 | 45 32,1% | 54 38,6% | 41 29,3% |
| Estàndard · negres | 125 | 31 24,8% | 38 30,4% | 56 44,8% |
| Ràpid | 24 | 7 29,2% | 4 16,7% | 13 54,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 289Victòries · 83Taules · 96Derrotes · 110Estàndard · 265Ràpid · 24Blanques · 151Negres · 138
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 289 | 83 28,7% | 96 33,2% | 110 38,1% |
| Total · blanques | 151 | 49 32,5% | 56 37,1% | 46 30,5% |
| Total · negres | 138 | 34 24,6% | 40 29,0% | 64 46,4% |
| Estàndard | 265 | 76 28,7% | 92 34,7% | 97 36,6% |
| Estàndard · blanques | 140 | 45 32,1% | 54 38,6% | 41 29,3% |
| Estàndard · negres | 125 | 31 24,8% | 38 30,4% | 56 44,8% |
| Ràpid | 24 | 7 29,2% | 4 16,7% | 13 54,2% |
| Ràpid · blanques | 11 | 4 36,4% | 2 18,2% | 5 45,5% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 272Victòries · 78Taules · 92Derrotes · 102Estàndard · 257Ràpid · 15Blanques · 143Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 272 | 78 28,7% | 92 33,8% | 102 37,5% |
| Total · blanques | 143 | 47 32,9% | 53 37,1% | 43 30,1% |
| Total · negres | 129 | 31 24,0% | 39 30,2% | 59 45,7% |
| Estàndard | 257 | 74 28,8% | 90 35,0% | 93 36,2% |
| Estàndard · blanques | 136 | 44 32,4% | 52 38,2% | 40 29,4% |
| Estàndard · negres | 121 | 30 24,8% | 38 31,4% | 53 43,8% |
| Ràpid | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 272Victòries · 78Taules · 92Derrotes · 102Estàndard · 257Ràpid · 15Blanques · 143Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 272 | 78 28,7% | 92 33,8% | 102 37,5% |
| Total · blanques | 143 | 47 32,9% | 53 37,1% | 43 30,1% |
| Total · negres | 129 | 31 24,0% | 39 30,2% | 59 45,7% |
| Estàndard | 257 | 74 28,8% | 90 35,0% | 93 36,2% |
| Estàndard · blanques | 136 | 44 32,4% | 52 38,2% | 40 29,4% |
| Estàndard · negres | 121 | 30 24,8% | 38 31,4% | 53 43,8% |
| Ràpid | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
