Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 1959Victòries · 752Taules · 458Derrotes · 749Estàndard · 1527Ràpid · 432Blanques · 971Negres · 988
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1959 | 752 38,4% | 458 23,4% | 749 38,2% |
| Total · blanques | 971 | 390 40,2% | 230 23,7% | 351 36,2% |
| Total · negres | 988 | 362 36,6% | 228 23,1% | 398 40,3% |
| Estàndard | 1527 | 592 38,8% | 386 25,3% | 549 36,0% |
| Estàndard · blanques | 758 | 301 39,7% | 198 26,1% | 259 34,2% |
| Estàndard · negres | 769 | 291 37,8% | 188 24,5% | 290 37,7% |
| Ràpid | 432 | 160 37,0% | 72 16,7% | 200 46,3% |
| Ràpid · blanques | 213 | 89 41,8% | 32 15,0% | 92 43,2% |
| Ràpid · negres | 219 | 71 32,4% | 40 18,3% | 108 49,3% |
Captura 2026-09-01
+23 partides des de 2026-08-01
Partides · 1951Victòries · 749Taules · 457Derrotes · 745Estàndard · 1527Ràpid · 424Blanques · 968Negres · 983
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1951 | 749 38,4% | 457 23,4% | 745 38,2% |
| Total · blanques | 968 | 390 40,3% | 229 23,7% | 349 36,1% |
| Total · negres | 983 | 359 36,5% | 228 23,2% | 396 40,3% |
| Estàndard | 1527 | 592 38,8% | 386 25,3% | 549 36,0% |
| Estàndard · blanques | 758 | 301 39,7% | 198 26,1% | 259 34,2% |
| Estàndard · negres | 769 | 291 37,8% | 188 24,5% | 290 37,7% |
| Ràpid | 424 | 157 37,0% | 71 16,8% | 196 46,2% |
| Ràpid · blanques | 210 | 89 42,4% | 31 14,8% | 90 42,9% |
| Ràpid · negres | 214 | 68 31,8% | 40 18,7% | 106 49,5% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 1928Victòries · 742Taules · 451Derrotes · 735Estàndard · 1513Ràpid · 415Blanques · 956Negres · 972
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1928 | 742 38,5% | 451 23,4% | 735 38,1% |
| Total · blanques | 956 | 385 40,3% | 227 23,7% | 344 36,0% |
| Total · negres | 972 | 357 36,7% | 224 23,1% | 391 40,2% |
| Estàndard | 1513 | 588 38,9% | 383 25,3% | 542 35,8% |
| Estàndard · blanques | 751 | 298 39,7% | 197 26,2% | 256 34,1% |
| Estàndard · negres | 762 | 290 38,1% | 186 24,4% | 286 37,5% |
| Ràpid | 415 | 154 37,1% | 68 16,4% | 193 46,5% |
| Ràpid · blanques | 205 | 87 42,4% | 30 14,6% | 88 42,9% |
| Ràpid · negres | 210 | 67 31,9% | 38 18,1% | 105 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1910Victòries · 734Taules · 448Derrotes · 728Estàndard · 1504Ràpid · 406Blanques · 948Negres · 962
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1910 | 734 38,4% | 448 23,5% | 728 38,1% |
| Total · blanques | 948 | 381 40,2% | 225 23,7% | 342 36,1% |
| Total · negres | 962 | 353 36,7% | 223 23,2% | 386 40,1% |
| Estàndard | 1504 | 584 38,8% | 381 25,3% | 539 35,8% |
| Estàndard · blanques | 747 | 296 39,6% | 196 26,2% | 255 34,1% |
| Estàndard · negres | 757 | 288 38,0% | 185 24,4% | 284 37,5% |
| Ràpid | 406 | 150 37,0% | 67 16,5% | 189 46,6% |
| Ràpid · blanques | 201 | 85 42,3% | 29 14,4% | 87 43,3% |
| Ràpid · negres | 205 | 65 31,7% | 38 18,5% | 102 49,8% |
