Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 21Estàndard · 8Ràpid · 26Blanques · 18Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 11 32,4% | 2 5,9% | 21 61,8% |
| Total · blanques | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Total · negres | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Estàndard | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 26 | 7 26,9% | 1 3,9% | 18 69,2% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 1 7,1% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 8Ràpid · 19Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 8Ràpid · 19Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 10Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 8Ràpid · 19Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 2 7,4% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
