Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 96Victòries · 40Taules · 5Derrotes · 51Estàndard · 29Ràpid · 67Blanques · 45Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 40 41,7% | 5 5,2% | 51 53,1% |
| Total · blanques | 45 | 22 48,9% | 2 4,4% | 21 46,7% |
| Total · negres | 51 | 18 35,3% | 3 5,9% | 30 58,8% |
| Estàndard | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 67 | 24 35,8% | 3 4,5% | 40 59,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 14 45,2% | 1 3,2% | 16 51,6% |
| Ràpid · negres | 36 | 10 27,8% | 2 5,6% | 24 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 89Victòries · 37Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 29Ràpid · 60Blanques · 41Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 89 | 37 41,6% | 5 5,6% | 47 52,8% |
| Total · blanques | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
| Total · negres | 48 | 18 37,5% | 3 6,3% | 27 56,3% |
| Estàndard | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 60 | 21 35,0% | 3 5,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 33 | 10 30,3% | 2 6,1% | 21 63,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 89Victòries · 37Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 29Ràpid · 60Blanques · 41Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 89 | 37 41,6% | 5 5,6% | 47 52,8% |
| Total · blanques | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
| Total · negres | 48 | 18 37,5% | 3 6,3% | 27 56,3% |
| Estàndard | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 60 | 21 35,0% | 3 5,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 33 | 10 30,3% | 2 6,1% | 21 63,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 89Victòries · 37Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 29Ràpid · 60Blanques · 41Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 89 | 37 41,6% | 5 5,6% | 47 52,8% |
| Total · blanques | 41 | 19 46,3% | 2 4,9% | 20 48,8% |
| Total · negres | 48 | 18 37,5% | 3 6,3% | 27 56,3% |
| Estàndard | 29 | 16 55,2% | 2 6,9% | 11 37,9% |
| Estàndard · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Estàndard · negres | 15 | 8 53,3% | 1 6,7% | 6 40,0% |
| Ràpid | 60 | 21 35,0% | 3 5,0% | 36 60,0% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Ràpid · negres | 33 | 10 30,3% | 2 6,1% | 21 63,6% |
