Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 12Taules · 4Derrotes · 18Estàndard · 20Ràpid · 14Blanques · 17Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 12 35,3% | 4 11,8% | 18 52,9% |
| Total · blanques | 17 | 5 29,4% | 1 5,9% | 11 64,7% |
| Total · negres | 17 | 7 41,2% | 3 17,7% | 7 41,2% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Ràpid | 14 | 5 35,7% | 2 14,3% | 7 50,0% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 27Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 20Ràpid · 7Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 2 15,4% | 5 38,5% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 20Ràpid · 7Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 2 15,4% | 5 38,5% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 14Estàndard · 20Ràpid · 7Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Total · blanques | 14 | 4 28,6% | 1 7,1% | 9 64,3% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 2 15,4% | 5 38,5% |
| Estàndard | 20 | 7 35,0% | 2 10,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Estàndard · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
