Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 26Victòries · 12Taules · 1Derrotes · 13Estàndard · 23Ràpid · 3Blanques · 12Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 12 46,2% | 1 3,9% | 13 50,0% |
| Total · blanques | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Estàndard | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
| Estàndard · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Estàndard · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 20Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 17Ràpid · 3Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 11 55,0% | 1 5,0% | 8 40,0% |
| Total · blanques | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Total · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
| Estàndard | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 20Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 17Ràpid · 3Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 11 55,0% | 1 5,0% | 8 40,0% |
| Total · blanques | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Total · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
| Estàndard | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 20Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 17Ràpid · 3Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 11 55,0% | 1 5,0% | 8 40,0% |
| Total · blanques | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Total · negres | 11 | 6 54,6% | 0 0,0% | 5 45,5% |
| Estàndard | 17 | 9 52,9% | 1 5,9% | 7 41,2% |
| Estàndard · blanques | 8 | 4 50,0% | 1 12,5% | 3 37,5% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Ràpid | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
