Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 114Victòries · 37Taules · 7Derrotes · 70Estàndard · 41Ràpid · 73Blanques · 56Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 37 32,5% | 7 6,1% | 70 61,4% |
| Total · blanques | 56 | 21 37,5% | 4 7,1% | 31 55,4% |
| Total · negres | 58 | 16 27,6% | 3 5,2% | 39 67,2% |
| Estàndard | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid | 73 | 22 30,1% | 5 6,9% | 46 63,0% |
| Ràpid · blanques | 37 | 14 37,8% | 4 10,8% | 19 51,4% |
| Ràpid · negres | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 107Victòries · 36Taules · 6Derrotes · 65Estàndard · 41Ràpid · 66Blanques · 52Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 36 33,6% | 6 5,6% | 65 60,8% |
| Total · blanques | 52 | 20 38,5% | 3 5,8% | 29 55,8% |
| Total · negres | 55 | 16 29,1% | 3 5,5% | 36 65,5% |
| Estàndard | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid | 66 | 21 31,8% | 4 6,1% | 41 62,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 13 39,4% | 3 9,1% | 17 51,5% |
| Ràpid · negres | 33 | 8 24,2% | 1 3,0% | 24 72,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 107Victòries · 36Taules · 6Derrotes · 65Estàndard · 41Ràpid · 66Blanques · 52Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 36 33,6% | 6 5,6% | 65 60,8% |
| Total · blanques | 52 | 20 38,5% | 3 5,8% | 29 55,8% |
| Total · negres | 55 | 16 29,1% | 3 5,5% | 36 65,5% |
| Estàndard | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid | 66 | 21 31,8% | 4 6,1% | 41 62,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 13 39,4% | 3 9,1% | 17 51,5% |
| Ràpid · negres | 33 | 8 24,2% | 1 3,0% | 24 72,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 107Victòries · 36Taules · 6Derrotes · 65Estàndard · 41Ràpid · 66Blanques · 52Negres · 55
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 107 | 36 33,6% | 6 5,6% | 65 60,8% |
| Total · blanques | 52 | 20 38,5% | 3 5,8% | 29 55,8% |
| Total · negres | 55 | 16 29,1% | 3 5,5% | 36 65,5% |
| Estàndard | 41 | 15 36,6% | 2 4,9% | 24 58,5% |
| Estàndard · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Estàndard · negres | 22 | 8 36,4% | 2 9,1% | 12 54,6% |
| Ràpid | 66 | 21 31,8% | 4 6,1% | 41 62,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 13 39,4% | 3 9,1% | 17 51,5% |
| Ràpid · negres | 33 | 8 24,2% | 1 3,0% | 24 72,7% |
