Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 48Victòries · 9Taules · 5Derrotes · 34Estàndard · 30Ràpid · 18Blanques · 25Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 48 | 9 18,8% | 5 10,4% | 34 70,8% |
| Total · blanques | 25 | 5 20,0% | 1 4,0% | 19 76,0% |
| Total · negres | 23 | 4 17,4% | 4 17,4% | 15 65,2% |
| Estàndard | 30 | 5 16,7% | 1 3,3% | 24 80,0% |
| Estàndard · blanques | 17 | 3 17,7% | 0 0,0% | 14 82,4% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 1 7,7% | 10 76,9% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 4 22,2% | 10 55,6% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 3 30,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 44Victòries · 9Taules · 5Derrotes · 30Estàndard · 26Ràpid · 18Blanques · 23Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 9 20,5% | 5 11,4% | 30 68,2% |
| Total · blanques | 23 | 5 21,7% | 1 4,4% | 17 73,9% |
| Total · negres | 21 | 4 19,1% | 4 19,1% | 13 61,9% |
| Estàndard | 26 | 5 19,2% | 1 3,9% | 20 76,9% |
| Estàndard · blanques | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Ràpid | 18 | 4 22,2% | 4 22,2% | 10 55,6% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 3 30,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 28Victòries · 6Taules · 3Derrotes · 19Estàndard · 19Ràpid · 9Blanques · 15Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 6 21,4% | 3 10,7% | 19 67,9% |
| Total · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Total · negres | 13 | 2 15,4% | 3 23,1% | 8 61,5% |
| Estàndard | 19 | 4 21,1% | 1 5,3% | 14 73,7% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 2 40,0% | 2 40,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 28Victòries · 6Taules · 3Derrotes · 19Estàndard · 19Ràpid · 9Blanques · 15Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 28 | 6 21,4% | 3 10,7% | 19 67,9% |
| Total · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Total · negres | 13 | 2 15,4% | 3 23,1% | 8 61,5% |
| Estàndard | 19 | 4 21,1% | 1 5,3% | 14 73,7% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 2 22,2% | 5 55,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 2 40,0% | 2 40,0% |
