Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 620Victòries · 256Taules · 68Derrotes · 296Estàndard · 558Ràpid · 62Blanques · 307Negres · 313
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 620 | 256 41,3% | 68 11,0% | 296 47,7% |
| Total · blanques | 307 | 135 44,0% | 25 8,1% | 147 47,9% |
| Total · negres | 313 | 121 38,7% | 43 13,7% | 149 47,6% |
| Estàndard | 558 | 233 41,8% | 65 11,7% | 260 46,6% |
| Estàndard · blanques | 277 | 126 45,5% | 24 8,7% | 127 45,9% |
| Estàndard · negres | 281 | 107 38,1% | 41 14,6% | 133 47,3% |
| Ràpid | 62 | 23 37,1% | 3 4,8% | 36 58,1% |
| Ràpid · blanques | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 610Victòries · 254Taules · 67Derrotes · 289Estàndard · 548Ràpid · 62Blanques · 303Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 254 41,6% | 67 11,0% | 289 47,4% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 24 7,9% | 144 47,5% |
| Total · negres | 307 | 119 38,8% | 43 14,0% | 145 47,2% |
| Estàndard | 548 | 231 42,2% | 64 11,7% | 253 46,2% |
| Estàndard · blanques | 273 | 126 46,2% | 23 8,4% | 124 45,4% |
| Estàndard · negres | 275 | 105 38,2% | 41 14,9% | 129 46,9% |
| Ràpid | 62 | 23 37,1% | 3 4,8% | 36 58,1% |
| Ràpid · blanques | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 610Victòries · 254Taules · 67Derrotes · 289Estàndard · 548Ràpid · 62Blanques · 303Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 254 41,6% | 67 11,0% | 289 47,4% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 24 7,9% | 144 47,5% |
| Total · negres | 307 | 119 38,8% | 43 14,0% | 145 47,2% |
| Estàndard | 548 | 231 42,2% | 64 11,7% | 253 46,2% |
| Estàndard · blanques | 273 | 126 46,2% | 23 8,4% | 124 45,4% |
| Estàndard · negres | 275 | 105 38,2% | 41 14,9% | 129 46,9% |
| Ràpid | 62 | 23 37,1% | 3 4,8% | 36 58,1% |
| Ràpid · blanques | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 610Victòries · 254Taules · 67Derrotes · 289Estàndard · 548Ràpid · 62Blanques · 303Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 610 | 254 41,6% | 67 11,0% | 289 47,4% |
| Total · blanques | 303 | 135 44,6% | 24 7,9% | 144 47,5% |
| Total · negres | 307 | 119 38,8% | 43 14,0% | 145 47,2% |
| Estàndard | 548 | 231 42,2% | 64 11,7% | 253 46,2% |
| Estàndard · blanques | 273 | 126 46,2% | 23 8,4% | 124 45,4% |
| Estàndard · negres | 275 | 105 38,2% | 41 14,9% | 129 46,9% |
| Ràpid | 62 | 23 37,1% | 3 4,8% | 36 58,1% |
| Ràpid · blanques | 30 | 9 30,0% | 1 3,3% | 20 66,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 14 43,8% | 2 6,3% | 16 50,0% |
