Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 357Victòries · 130Taules · 96Derrotes · 131Estàndard · 214Ràpid · 143Blanques · 177Negres · 180
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 357 | 130 36,4% | 96 26,9% | 131 36,7% |
| Total · blanques | 177 | 71 40,1% | 41 23,2% | 65 36,7% |
| Total · negres | 180 | 59 32,8% | 55 30,6% | 66 36,7% |
| Estàndard | 214 | 63 29,4% | 74 34,6% | 77 36,0% |
| Estàndard · blanques | 103 | 39 37,9% | 30 29,1% | 34 33,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 24 21,6% | 44 39,6% | 43 38,7% |
| Ràpid | 143 | 67 46,9% | 22 15,4% | 54 37,8% |
| Ràpid · blanques | 74 | 32 43,2% | 11 14,9% | 31 41,9% |
| Ràpid · negres | 69 | 35 50,7% | 11 15,9% | 23 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 348Victòries · 126Taules · 94Derrotes · 128Estàndard · 214Ràpid · 134Blanques · 172Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 348 | 126 36,2% | 94 27,0% | 128 36,8% |
| Total · blanques | 172 | 69 40,1% | 39 22,7% | 64 37,2% |
| Total · negres | 176 | 57 32,4% | 55 31,3% | 64 36,4% |
| Estàndard | 214 | 63 29,4% | 74 34,6% | 77 36,0% |
| Estàndard · blanques | 103 | 39 37,9% | 30 29,1% | 34 33,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 24 21,6% | 44 39,6% | 43 38,7% |
| Ràpid | 134 | 63 47,0% | 20 14,9% | 51 38,1% |
| Ràpid · blanques | 69 | 30 43,5% | 9 13,0% | 30 43,5% |
| Ràpid · negres | 65 | 33 50,8% | 11 16,9% | 21 32,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 348Victòries · 126Taules · 94Derrotes · 128Estàndard · 214Ràpid · 134Blanques · 172Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 348 | 126 36,2% | 94 27,0% | 128 36,8% |
| Total · blanques | 172 | 69 40,1% | 39 22,7% | 64 37,2% |
| Total · negres | 176 | 57 32,4% | 55 31,3% | 64 36,4% |
| Estàndard | 214 | 63 29,4% | 74 34,6% | 77 36,0% |
| Estàndard · blanques | 103 | 39 37,9% | 30 29,1% | 34 33,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 24 21,6% | 44 39,6% | 43 38,7% |
| Ràpid | 134 | 63 47,0% | 20 14,9% | 51 38,1% |
| Ràpid · blanques | 69 | 30 43,5% | 9 13,0% | 30 43,5% |
| Ràpid · negres | 65 | 33 50,8% | 11 16,9% | 21 32,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 348Victòries · 126Taules · 94Derrotes · 128Estàndard · 214Ràpid · 134Blanques · 172Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 348 | 126 36,2% | 94 27,0% | 128 36,8% |
| Total · blanques | 172 | 69 40,1% | 39 22,7% | 64 37,2% |
| Total · negres | 176 | 57 32,4% | 55 31,3% | 64 36,4% |
| Estàndard | 214 | 63 29,4% | 74 34,6% | 77 36,0% |
| Estàndard · blanques | 103 | 39 37,9% | 30 29,1% | 34 33,0% |
| Estàndard · negres | 111 | 24 21,6% | 44 39,6% | 43 38,7% |
| Ràpid | 134 | 63 47,0% | 20 14,9% | 51 38,1% |
| Ràpid · blanques | 69 | 30 43,5% | 9 13,0% | 30 43,5% |
| Ràpid · negres | 65 | 33 50,8% | 11 16,9% | 21 32,3% |
