Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 268Victòries · 110Taules · 68Derrotes · 90Estàndard · 182Ràpid · 86Blanques · 135Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 268 | 110 41,0% | 68 25,4% | 90 33,6% |
| Total · blanques | 135 | 59 43,7% | 37 27,4% | 39 28,9% |
| Total · negres | 133 | 51 38,4% | 31 23,3% | 51 38,4% |
| Estàndard | 182 | 71 39,0% | 57 31,3% | 54 29,7% |
| Estàndard · blanques | 90 | 36 40,0% | 32 35,6% | 22 24,4% |
| Estàndard · negres | 92 | 35 38,0% | 25 27,2% | 32 34,8% |
| Ràpid | 86 | 39 45,4% | 11 12,8% | 36 41,9% |
| Ràpid · blanques | 45 | 23 51,1% | 5 11,1% | 17 37,8% |
| Ràpid · negres | 41 | 16 39,0% | 6 14,6% | 19 46,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 260Victòries · 104Taules · 68Derrotes · 88Estàndard · 182Ràpid · 78Blanques · 131Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 260 | 104 40,0% | 68 26,2% | 88 33,9% |
| Total · blanques | 131 | 56 42,8% | 37 28,2% | 38 29,0% |
| Total · negres | 129 | 48 37,2% | 31 24,0% | 50 38,8% |
| Estàndard | 182 | 71 39,0% | 57 31,3% | 54 29,7% |
| Estàndard · blanques | 90 | 36 40,0% | 32 35,6% | 22 24,4% |
| Estàndard · negres | 92 | 35 38,0% | 25 27,2% | 32 34,8% |
| Ràpid | 78 | 33 42,3% | 11 14,1% | 34 43,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 20 48,8% | 5 12,2% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 6 16,2% | 18 48,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 260Victòries · 104Taules · 68Derrotes · 88Estàndard · 182Ràpid · 78Blanques · 131Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 260 | 104 40,0% | 68 26,2% | 88 33,9% |
| Total · blanques | 131 | 56 42,8% | 37 28,2% | 38 29,0% |
| Total · negres | 129 | 48 37,2% | 31 24,0% | 50 38,8% |
| Estàndard | 182 | 71 39,0% | 57 31,3% | 54 29,7% |
| Estàndard · blanques | 90 | 36 40,0% | 32 35,6% | 22 24,4% |
| Estàndard · negres | 92 | 35 38,0% | 25 27,2% | 32 34,8% |
| Ràpid | 78 | 33 42,3% | 11 14,1% | 34 43,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 20 48,8% | 5 12,2% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 6 16,2% | 18 48,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 260Victòries · 104Taules · 68Derrotes · 88Estàndard · 182Ràpid · 78Blanques · 131Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 260 | 104 40,0% | 68 26,2% | 88 33,9% |
| Total · blanques | 131 | 56 42,8% | 37 28,2% | 38 29,0% |
| Total · negres | 129 | 48 37,2% | 31 24,0% | 50 38,8% |
| Estàndard | 182 | 71 39,0% | 57 31,3% | 54 29,7% |
| Estàndard · blanques | 90 | 36 40,0% | 32 35,6% | 22 24,4% |
| Estàndard · negres | 92 | 35 38,0% | 25 27,2% | 32 34,8% |
| Ràpid | 78 | 33 42,3% | 11 14,1% | 34 43,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 20 48,8% | 5 12,2% | 16 39,0% |
| Ràpid · negres | 37 | 13 35,1% | 6 16,2% | 18 48,7% |
