Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+2 partides des de 2026-09-01
Partides · 622Victòries · 288Taules · 119Derrotes · 215Estàndard · 410Ràpid · 212Blanques · 314Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 622 | 288 46,3% | 119 19,1% | 215 34,6% |
| Total · blanques | 314 | 157 50,0% | 58 18,5% | 99 31,5% |
| Total · negres | 308 | 131 42,5% | 61 19,8% | 116 37,7% |
| Estàndard | 410 | 171 41,7% | 102 24,9% | 137 33,4% |
| Estàndard · blanques | 206 | 94 45,6% | 48 23,3% | 64 31,1% |
| Estàndard · negres | 204 | 77 37,8% | 54 26,5% | 73 35,8% |
| Ràpid | 212 | 117 55,2% | 17 8,0% | 78 36,8% |
| Ràpid · blanques | 108 | 63 58,3% | 10 9,3% | 35 32,4% |
| Ràpid · negres | 104 | 54 51,9% | 7 6,7% | 43 41,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 620Victòries · 287Taules · 118Derrotes · 215Estàndard · 410Ràpid · 210Blanques · 313Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 620 | 287 46,3% | 118 19,0% | 215 34,7% |
| Total · blanques | 313 | 157 50,2% | 57 18,2% | 99 31,6% |
| Total · negres | 307 | 130 42,4% | 61 19,9% | 116 37,8% |
| Estàndard | 410 | 171 41,7% | 102 24,9% | 137 33,4% |
| Estàndard · blanques | 206 | 94 45,6% | 48 23,3% | 64 31,1% |
| Estàndard · negres | 204 | 77 37,8% | 54 26,5% | 73 35,8% |
| Ràpid | 210 | 116 55,2% | 16 7,6% | 78 37,1% |
| Ràpid · blanques | 107 | 63 58,9% | 9 8,4% | 35 32,7% |
| Ràpid · negres | 103 | 53 51,5% | 7 6,8% | 43 41,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 620Victòries · 287Taules · 118Derrotes · 215Estàndard · 410Ràpid · 210Blanques · 313Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 620 | 287 46,3% | 118 19,0% | 215 34,7% |
| Total · blanques | 313 | 157 50,2% | 57 18,2% | 99 31,6% |
| Total · negres | 307 | 130 42,4% | 61 19,9% | 116 37,8% |
| Estàndard | 410 | 171 41,7% | 102 24,9% | 137 33,4% |
| Estàndard · blanques | 206 | 94 45,6% | 48 23,3% | 64 31,1% |
| Estàndard · negres | 204 | 77 37,8% | 54 26,5% | 73 35,8% |
| Ràpid | 210 | 116 55,2% | 16 7,6% | 78 37,1% |
| Ràpid · blanques | 107 | 63 58,9% | 9 8,4% | 35 32,7% |
| Ràpid · negres | 103 | 53 51,5% | 7 6,8% | 43 41,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 620Victòries · 287Taules · 118Derrotes · 215Estàndard · 410Ràpid · 210Blanques · 313Negres · 307
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 620 | 287 46,3% | 118 19,0% | 215 34,7% |
| Total · blanques | 313 | 157 50,2% | 57 18,2% | 99 31,6% |
| Total · negres | 307 | 130 42,4% | 61 19,9% | 116 37,8% |
| Estàndard | 410 | 171 41,7% | 102 24,9% | 137 33,4% |
| Estàndard · blanques | 206 | 94 45,6% | 48 23,3% | 64 31,1% |
| Estàndard · negres | 204 | 77 37,8% | 54 26,5% | 73 35,8% |
| Ràpid | 210 | 116 55,2% | 16 7,6% | 78 37,1% |
| Ràpid · blanques | 107 | 63 58,9% | 9 8,4% | 35 32,7% |
| Ràpid · negres | 103 | 53 51,5% | 7 6,8% | 43 41,8% |
