Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 647Victòries · 228Taules · 129Derrotes · 290Estàndard · 629Ràpid · 18Blanques · 313Negres · 334
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 647 | 228 35,2% | 129 19,9% | 290 44,8% |
| Total · blanques | 313 | 122 39,0% | 61 19,5% | 130 41,5% |
| Total · negres | 334 | 106 31,7% | 68 20,4% | 160 47,9% |
| Estàndard | 629 | 223 35,5% | 128 20,4% | 278 44,2% |
| Estàndard · blanques | 304 | 119 39,1% | 60 19,7% | 125 41,1% |
| Estàndard · negres | 325 | 104 32,0% | 68 20,9% | 153 47,1% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 637Victòries · 223Taules · 128Derrotes · 286Estàndard · 619Ràpid · 18Blanques · 308Negres · 329
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 637 | 223 35,0% | 128 20,1% | 286 44,9% |
| Total · blanques | 308 | 119 38,6% | 60 19,5% | 129 41,9% |
| Total · negres | 329 | 104 31,6% | 68 20,7% | 157 47,7% |
| Estàndard | 619 | 218 35,2% | 127 20,5% | 274 44,3% |
| Estàndard · blanques | 299 | 116 38,8% | 59 19,7% | 124 41,5% |
| Estàndard · negres | 320 | 102 31,9% | 68 21,3% | 150 46,9% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 620Victòries · 218Taules · 123Derrotes · 279Estàndard · 602Ràpid · 18Blanques · 300Negres · 320
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 620 | 218 35,2% | 123 19,8% | 279 45,0% |
| Total · blanques | 300 | 115 38,3% | 58 19,3% | 127 42,3% |
| Total · negres | 320 | 103 32,2% | 65 20,3% | 152 47,5% |
| Estàndard | 602 | 213 35,4% | 122 20,3% | 267 44,4% |
| Estàndard · blanques | 291 | 112 38,5% | 57 19,6% | 122 41,9% |
| Estàndard · negres | 311 | 101 32,5% | 65 20,9% | 145 46,6% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 611Victòries · 215Taules · 122Derrotes · 274Estàndard · 593Ràpid · 18Blanques · 296Negres · 315
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 611 | 215 35,2% | 122 20,0% | 274 44,8% |
| Total · blanques | 296 | 114 38,5% | 58 19,6% | 124 41,9% |
| Total · negres | 315 | 101 32,1% | 64 20,3% | 150 47,6% |
| Estàndard | 593 | 210 35,4% | 121 20,4% | 262 44,2% |
| Estàndard · blanques | 287 | 111 38,7% | 57 19,9% | 119 41,5% |
| Estàndard · negres | 306 | 99 32,4% | 64 20,9% | 143 46,7% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
