Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 214Victòries · 97Taules · 36Derrotes · 81Estàndard · 166Ràpid · 48Blanques · 107Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 214 | 97 45,3% | 36 16,8% | 81 37,9% |
| Total · blanques | 107 | 51 47,7% | 17 15,9% | 39 36,5% |
| Total · negres | 107 | 46 43,0% | 19 17,8% | 42 39,3% |
| Estàndard | 166 | 63 38,0% | 33 19,9% | 70 42,2% |
| Estàndard · blanques | 83 | 33 39,8% | 16 19,3% | 34 41,0% |
| Estàndard · negres | 83 | 30 36,1% | 17 20,5% | 36 43,4% |
| Ràpid | 48 | 34 70,8% | 3 6,3% | 11 22,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 18 75,0% | 1 4,2% | 5 20,8% |
| Ràpid · negres | 24 | 16 66,7% | 2 8,3% | 6 25,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 206Victòries · 91Taules · 36Derrotes · 79Estàndard · 166Ràpid · 40Blanques · 103Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 206 | 91 44,2% | 36 17,5% | 79 38,4% |
| Total · blanques | 103 | 48 46,6% | 17 16,5% | 38 36,9% |
| Total · negres | 103 | 43 41,8% | 19 18,5% | 41 39,8% |
| Estàndard | 166 | 63 38,0% | 33 19,9% | 70 42,2% |
| Estàndard · blanques | 83 | 33 39,8% | 16 19,3% | 34 41,0% |
| Estàndard · negres | 83 | 30 36,1% | 17 20,5% | 36 43,4% |
| Ràpid | 40 | 28 70,0% | 3 7,5% | 9 22,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 15 75,0% | 1 5,0% | 4 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 199Victòries · 90Taules · 34Derrotes · 75Estàndard · 159Ràpid · 40Blanques · 100Negres · 99
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 90 45,2% | 34 17,1% | 75 37,7% |
| Total · blanques | 100 | 47 47,0% | 16 16,0% | 37 37,0% |
| Total · negres | 99 | 43 43,4% | 18 18,2% | 38 38,4% |
| Estàndard | 159 | 62 39,0% | 31 19,5% | 66 41,5% |
| Estàndard · blanques | 80 | 32 40,0% | 15 18,8% | 33 41,3% |
| Estàndard · negres | 79 | 30 38,0% | 16 20,3% | 33 41,8% |
| Ràpid | 40 | 28 70,0% | 3 7,5% | 9 22,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 15 75,0% | 1 5,0% | 4 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 199Victòries · 90Taules · 34Derrotes · 75Estàndard · 159Ràpid · 40Blanques · 100Negres · 99
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 199 | 90 45,2% | 34 17,1% | 75 37,7% |
| Total · blanques | 100 | 47 47,0% | 16 16,0% | 37 37,0% |
| Total · negres | 99 | 43 43,4% | 18 18,2% | 38 38,4% |
| Estàndard | 159 | 62 39,0% | 31 19,5% | 66 41,5% |
| Estàndard · blanques | 80 | 32 40,0% | 15 18,8% | 33 41,3% |
| Estàndard · negres | 79 | 30 38,0% | 16 20,3% | 33 41,8% |
| Ràpid | 40 | 28 70,0% | 3 7,5% | 9 22,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 15 75,0% | 1 5,0% | 4 20,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 13 65,0% | 2 10,0% | 5 25,0% |
