Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 197Victòries · 85Taules · 39Derrotes · 73Estàndard · 148Ràpid · 49Blanques · 88Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 85 43,2% | 39 19,8% | 73 37,1% |
| Total · blanques | 88 | 43 48,9% | 19 21,6% | 26 29,6% |
| Total · negres | 109 | 42 38,5% | 20 18,4% | 47 43,1% |
| Estàndard | 148 | 57 38,5% | 37 25,0% | 54 36,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 26 40,6% | 18 28,1% | 20 31,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 31 36,9% | 19 22,6% | 34 40,5% |
| Ràpid | 49 | 28 57,1% | 2 4,1% | 19 38,8% |
| Ràpid · blanques | 24 | 17 70,8% | 1 4,2% | 6 25,0% |
| Ràpid · negres | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 197Victòries · 85Taules · 39Derrotes · 73Estàndard · 148Ràpid · 49Blanques · 88Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 197 | 85 43,2% | 39 19,8% | 73 37,1% |
| Total · blanques | 88 | 43 48,9% | 19 21,6% | 26 29,6% |
| Total · negres | 109 | 42 38,5% | 20 18,4% | 47 43,1% |
| Estàndard | 148 | 57 38,5% | 37 25,0% | 54 36,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 26 40,6% | 18 28,1% | 20 31,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 31 36,9% | 19 22,6% | 34 40,5% |
| Ràpid | 49 | 28 57,1% | 2 4,1% | 19 38,8% |
| Ràpid · blanques | 24 | 17 70,8% | 1 4,2% | 6 25,0% |
| Ràpid · negres | 25 | 11 44,0% | 1 4,0% | 13 52,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 191Victòries · 81Taules · 39Derrotes · 71Estàndard · 148Ràpid · 43Blanques · 85Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 81 42,4% | 39 20,4% | 71 37,2% |
| Total · blanques | 85 | 41 48,2% | 19 22,4% | 25 29,4% |
| Total · negres | 106 | 40 37,7% | 20 18,9% | 46 43,4% |
| Estàndard | 148 | 57 38,5% | 37 25,0% | 54 36,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 26 40,6% | 18 28,1% | 20 31,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 31 36,9% | 19 22,6% | 34 40,5% |
| Ràpid | 43 | 24 55,8% | 2 4,7% | 17 39,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 15 71,4% | 1 4,8% | 5 23,8% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 191Victòries · 81Taules · 39Derrotes · 71Estàndard · 148Ràpid · 43Blanques · 85Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 81 42,4% | 39 20,4% | 71 37,2% |
| Total · blanques | 85 | 41 48,2% | 19 22,4% | 25 29,4% |
| Total · negres | 106 | 40 37,7% | 20 18,9% | 46 43,4% |
| Estàndard | 148 | 57 38,5% | 37 25,0% | 54 36,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 26 40,6% | 18 28,1% | 20 31,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 31 36,9% | 19 22,6% | 34 40,5% |
| Ràpid | 43 | 24 55,8% | 2 4,7% | 17 39,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 15 71,4% | 1 4,8% | 5 23,8% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 191Victòries · 81Taules · 39Derrotes · 71Estàndard · 148Ràpid · 43Blanques · 85Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 191 | 81 42,4% | 39 20,4% | 71 37,2% |
| Total · blanques | 85 | 41 48,2% | 19 22,4% | 25 29,4% |
| Total · negres | 106 | 40 37,7% | 20 18,9% | 46 43,4% |
| Estàndard | 148 | 57 38,5% | 37 25,0% | 54 36,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 26 40,6% | 18 28,1% | 20 31,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 31 36,9% | 19 22,6% | 34 40,5% |
| Ràpid | 43 | 24 55,8% | 2 4,7% | 17 39,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 15 71,4% | 1 4,8% | 5 23,8% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 1 4,6% | 12 54,6% |
