Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 542Victòries · 235Taules · 101Derrotes · 206Estàndard · 367Ràpid · 175Blanques · 271Negres · 271
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 542 | 235 43,4% | 101 18,6% | 206 38,0% |
| Total · blanques | 271 | 121 44,7% | 51 18,8% | 99 36,5% |
| Total · negres | 271 | 114 42,1% | 50 18,5% | 107 39,5% |
| Estàndard | 367 | 160 43,6% | 80 21,8% | 127 34,6% |
| Estàndard · blanques | 182 | 84 46,2% | 42 23,1% | 56 30,8% |
| Estàndard · negres | 185 | 76 41,1% | 38 20,5% | 71 38,4% |
| Ràpid | 175 | 75 42,9% | 21 12,0% | 79 45,1% |
| Ràpid · blanques | 89 | 37 41,6% | 9 10,1% | 43 48,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 38 44,2% | 12 14,0% | 36 41,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 532Victòries · 230Taules · 99Derrotes · 203Estàndard · 357Ràpid · 175Blanques · 266Negres · 266
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 532 | 230 43,2% | 99 18,6% | 203 38,2% |
| Total · blanques | 266 | 117 44,0% | 50 18,8% | 99 37,2% |
| Total · negres | 266 | 113 42,5% | 49 18,4% | 104 39,1% |
| Estàndard | 357 | 155 43,4% | 78 21,9% | 124 34,7% |
| Estàndard · blanques | 177 | 80 45,2% | 41 23,2% | 56 31,6% |
| Estàndard · negres | 180 | 75 41,7% | 37 20,6% | 68 37,8% |
| Ràpid | 175 | 75 42,9% | 21 12,0% | 79 45,1% |
| Ràpid · blanques | 89 | 37 41,6% | 9 10,1% | 43 48,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 38 44,2% | 12 14,0% | 36 41,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 532Victòries · 230Taules · 99Derrotes · 203Estàndard · 357Ràpid · 175Blanques · 266Negres · 266
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 532 | 230 43,2% | 99 18,6% | 203 38,2% |
| Total · blanques | 266 | 117 44,0% | 50 18,8% | 99 37,2% |
| Total · negres | 266 | 113 42,5% | 49 18,4% | 104 39,1% |
| Estàndard | 357 | 155 43,4% | 78 21,9% | 124 34,7% |
| Estàndard · blanques | 177 | 80 45,2% | 41 23,2% | 56 31,6% |
| Estàndard · negres | 180 | 75 41,7% | 37 20,6% | 68 37,8% |
| Ràpid | 175 | 75 42,9% | 21 12,0% | 79 45,1% |
| Ràpid · blanques | 89 | 37 41,6% | 9 10,1% | 43 48,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 38 44,2% | 12 14,0% | 36 41,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 523Victòries · 227Taules · 96Derrotes · 200Estàndard · 348Ràpid · 175Blanques · 261Negres · 262
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 523 | 227 43,4% | 96 18,4% | 200 38,2% |
| Total · blanques | 261 | 116 44,4% | 48 18,4% | 97 37,2% |
| Total · negres | 262 | 111 42,4% | 48 18,3% | 103 39,3% |
| Estàndard | 348 | 152 43,7% | 75 21,6% | 121 34,8% |
| Estàndard · blanques | 172 | 79 45,9% | 39 22,7% | 54 31,4% |
| Estàndard · negres | 176 | 73 41,5% | 36 20,5% | 67 38,1% |
| Ràpid | 175 | 75 42,9% | 21 12,0% | 79 45,1% |
| Ràpid · blanques | 89 | 37 41,6% | 9 10,1% | 43 48,3% |
| Ràpid · negres | 86 | 38 44,2% | 12 14,0% | 36 41,9% |
