Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 96Victòries · 41Taules · 16Derrotes · 39Estàndard · 66Ràpid · 30Blanques · 47Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 41 42,7% | 16 16,7% | 39 40,6% |
| Total · blanques | 47 | 22 46,8% | 8 17,0% | 17 36,2% |
| Total · negres | 49 | 19 38,8% | 8 16,3% | 22 44,9% |
| Estàndard | 66 | 30 45,5% | 15 22,7% | 21 31,8% |
| Estàndard · blanques | 33 | 18 54,6% | 8 24,2% | 7 21,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 12 36,4% | 7 21,2% | 14 42,4% |
| Ràpid | 30 | 11 36,7% | 1 3,3% | 18 60,0% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 7 43,8% | 1 6,3% | 8 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 88Victòries · 38Taules · 16Derrotes · 34Estàndard · 66Ràpid · 22Blanques · 43Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 88 | 38 43,2% | 16 18,2% | 34 38,6% |
| Total · blanques | 43 | 21 48,8% | 8 18,6% | 14 32,6% |
| Total · negres | 45 | 17 37,8% | 8 17,8% | 20 44,4% |
| Estàndard | 66 | 30 45,5% | 15 22,7% | 21 31,8% |
| Estàndard · blanques | 33 | 18 54,6% | 8 24,2% | 7 21,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 12 36,4% | 7 21,2% | 14 42,4% |
| Ràpid | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 88Victòries · 38Taules · 16Derrotes · 34Estàndard · 66Ràpid · 22Blanques · 43Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 88 | 38 43,2% | 16 18,2% | 34 38,6% |
| Total · blanques | 43 | 21 48,8% | 8 18,6% | 14 32,6% |
| Total · negres | 45 | 17 37,8% | 8 17,8% | 20 44,4% |
| Estàndard | 66 | 30 45,5% | 15 22,7% | 21 31,8% |
| Estàndard · blanques | 33 | 18 54,6% | 8 24,2% | 7 21,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 12 36,4% | 7 21,2% | 14 42,4% |
| Ràpid | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 88Victòries · 38Taules · 16Derrotes · 34Estàndard · 66Ràpid · 22Blanques · 43Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 88 | 38 43,2% | 16 18,2% | 34 38,6% |
| Total · blanques | 43 | 21 48,8% | 8 18,6% | 14 32,6% |
| Total · negres | 45 | 17 37,8% | 8 17,8% | 20 44,4% |
| Estàndard | 66 | 30 45,5% | 15 22,7% | 21 31,8% |
| Estàndard · blanques | 33 | 18 54,6% | 8 24,2% | 7 21,2% |
| Estàndard · negres | 33 | 12 36,4% | 7 21,2% | 14 42,4% |
| Ràpid | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 1 8,3% | 6 50,0% |
