Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 407Victòries · 164Taules · 31Derrotes · 212Estàndard · 365Ràpid · 42Blanques · 201Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 407 | 164 40,3% | 31 7,6% | 212 52,1% |
| Total · blanques | 201 | 89 44,3% | 15 7,5% | 97 48,3% |
| Total · negres | 206 | 75 36,4% | 16 7,8% | 115 55,8% |
| Estàndard | 365 | 153 41,9% | 30 8,2% | 182 49,9% |
| Estàndard · blanques | 181 | 83 45,9% | 14 7,7% | 84 46,4% |
| Estàndard · negres | 184 | 70 38,0% | 16 8,7% | 98 53,3% |
| Ràpid | 42 | 11 26,2% | 1 2,4% | 30 71,4% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 397Victòries · 159Taules · 31Derrotes · 207Estàndard · 355Ràpid · 42Blanques · 196Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 159 40,1% | 31 7,8% | 207 52,1% |
| Total · blanques | 196 | 88 44,9% | 15 7,7% | 93 47,5% |
| Total · negres | 201 | 71 35,3% | 16 8,0% | 114 56,7% |
| Estàndard | 355 | 148 41,7% | 30 8,5% | 177 49,9% |
| Estàndard · blanques | 176 | 82 46,6% | 14 8,0% | 80 45,5% |
| Estàndard · negres | 179 | 66 36,9% | 16 8,9% | 97 54,2% |
| Ràpid | 42 | 11 26,2% | 1 2,4% | 30 71,4% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 397Victòries · 159Taules · 31Derrotes · 207Estàndard · 355Ràpid · 42Blanques · 196Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 159 40,1% | 31 7,8% | 207 52,1% |
| Total · blanques | 196 | 88 44,9% | 15 7,7% | 93 47,5% |
| Total · negres | 201 | 71 35,3% | 16 8,0% | 114 56,7% |
| Estàndard | 355 | 148 41,7% | 30 8,5% | 177 49,9% |
| Estàndard · blanques | 176 | 82 46,6% | 14 8,0% | 80 45,5% |
| Estàndard · negres | 179 | 66 36,9% | 16 8,9% | 97 54,2% |
| Ràpid | 42 | 11 26,2% | 1 2,4% | 30 71,4% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 397Victòries · 159Taules · 31Derrotes · 207Estàndard · 355Ràpid · 42Blanques · 196Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 397 | 159 40,1% | 31 7,8% | 207 52,1% |
| Total · blanques | 196 | 88 44,9% | 15 7,7% | 93 47,5% |
| Total · negres | 201 | 71 35,3% | 16 8,0% | 114 56,7% |
| Estàndard | 355 | 148 41,7% | 30 8,5% | 177 49,9% |
| Estàndard · blanques | 176 | 82 46,6% | 14 8,0% | 80 45,5% |
| Estàndard · negres | 179 | 66 36,9% | 16 8,9% | 97 54,2% |
| Ràpid | 42 | 11 26,2% | 1 2,4% | 30 71,4% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 0 0,0% | 17 77,3% |
