Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 6Taules · 2Derrotes · 26Estàndard · 34Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 6 17,7% | 2 5,9% | 26 76,5% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Estàndard | 34 | 6 17,7% | 2 5,9% | 26 76,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+4 partides des de 2026-08-01
Partides · 34Victòries · 6Taules · 2Derrotes · 26Estàndard · 34Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 6 17,7% | 2 5,9% | 26 76,5% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Estàndard | 34 | 6 17,7% | 2 5,9% | 26 76,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 16 | 1 6,3% | 0 0,0% | 15 93,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 30Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 30Ràpid · 0Blanques · 16Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 30 | 5 16,7% | 2 6,7% | 23 76,7% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
| Total · negres | 14 | 0 0,0% | 0 0,0% | 14 100,0% |
| Estàndard | 30 | 5 16,7% | 2 6,7% | 23 76,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
| Estàndard · negres | 14 | 0 0,0% | 0 0,0% | 14 100,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 30Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 30Ràpid · 0Blanques · 16Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 30 | 5 16,7% | 2 6,7% | 23 76,7% |
| Total · blanques | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
| Total · negres | 14 | 0 0,0% | 0 0,0% | 14 100,0% |
| Estàndard | 30 | 5 16,7% | 2 6,7% | 23 76,7% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 2 12,5% | 9 56,3% |
| Estàndard · negres | 14 | 0 0,0% | 0 0,0% | 14 100,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
