Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 77Victòries · 34Taules · 9Derrotes · 34Estàndard · 59Ràpid · 18Blanques · 40Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 34 44,2% | 9 11,7% | 34 44,2% |
| Total · blanques | 40 | 20 50,0% | 5 12,5% | 15 37,5% |
| Total · negres | 37 | 14 37,8% | 4 10,8% | 19 51,4% |
| Estàndard | 59 | 27 45,8% | 9 15,3% | 23 39,0% |
| Estàndard · blanques | 30 | 14 46,7% | 5 16,7% | 11 36,7% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 4 13,8% | 12 41,4% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · blanques | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 77Victòries · 34Taules · 9Derrotes · 34Estàndard · 59Ràpid · 18Blanques · 40Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 34 44,2% | 9 11,7% | 34 44,2% |
| Total · blanques | 40 | 20 50,0% | 5 12,5% | 15 37,5% |
| Total · negres | 37 | 14 37,8% | 4 10,8% | 19 51,4% |
| Estàndard | 59 | 27 45,8% | 9 15,3% | 23 39,0% |
| Estàndard · blanques | 30 | 14 46,7% | 5 16,7% | 11 36,7% |
| Estàndard · negres | 29 | 13 44,8% | 4 13,8% | 12 41,4% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · blanques | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 1 12,5% | 0 0,0% | 7 87,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 62Victòries · 26Taules · 8Derrotes · 28Estàndard · 53Ràpid · 9Blanques · 32Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 26 41,9% | 8 12,9% | 28 45,2% |
| Total · blanques | 32 | 14 43,8% | 5 15,6% | 13 40,6% |
| Total · negres | 30 | 12 40,0% | 3 10,0% | 15 50,0% |
| Estàndard | 53 | 23 43,4% | 8 15,1% | 22 41,5% |
| Estàndard · blanques | 27 | 12 44,4% | 5 18,5% | 10 37,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 3 11,5% | 12 46,2% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 62Victòries · 26Taules · 8Derrotes · 28Estàndard · 53Ràpid · 9Blanques · 32Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 26 41,9% | 8 12,9% | 28 45,2% |
| Total · blanques | 32 | 14 43,8% | 5 15,6% | 13 40,6% |
| Total · negres | 30 | 12 40,0% | 3 10,0% | 15 50,0% |
| Estàndard | 53 | 23 43,4% | 8 15,1% | 22 41,5% |
| Estàndard · blanques | 27 | 12 44,4% | 5 18,5% | 10 37,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 11 42,3% | 3 11,5% | 12 46,2% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
