Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 53Victòries · 10Taules · 5Derrotes · 38Estàndard · 45Ràpid · 8Blanques · 25Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 10 18,9% | 5 9,4% | 38 71,7% |
| Total · blanques | 25 | 6 24,0% | 3 12,0% | 16 64,0% |
| Total · negres | 28 | 4 14,3% | 2 7,1% | 22 78,6% |
| Estàndard | 45 | 10 22,2% | 3 6,7% | 32 71,1% |
| Estàndard · blanques | 21 | 6 28,6% | 2 9,5% | 13 61,9% |
| Estàndard · negres | 24 | 4 16,7% | 1 4,2% | 19 79,2% |
| Ràpid | 8 | 0 0,0% | 2 25,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 10Taules · 5Derrotes · 38Estàndard · 45Ràpid · 8Blanques · 25Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 10 18,9% | 5 9,4% | 38 71,7% |
| Total · blanques | 25 | 6 24,0% | 3 12,0% | 16 64,0% |
| Total · negres | 28 | 4 14,3% | 2 7,1% | 22 78,6% |
| Estàndard | 45 | 10 22,2% | 3 6,7% | 32 71,1% |
| Estàndard · blanques | 21 | 6 28,6% | 2 9,5% | 13 61,9% |
| Estàndard · negres | 24 | 4 16,7% | 1 4,2% | 19 79,2% |
| Ràpid | 8 | 0 0,0% | 2 25,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 38Victòries · 8Taules · 3Derrotes · 27Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 8 21,1% | 3 7,9% | 27 71,1% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Estàndard | 38 | 8 21,1% | 3 7,9% | 27 71,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 38Victòries · 8Taules · 3Derrotes · 27Estàndard · 38Ràpid · 0Blanques · 18Negres · 20
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 8 21,1% | 3 7,9% | 27 71,1% |
| Total · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Total · negres | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Estàndard | 38 | 8 21,1% | 3 7,9% | 27 71,1% |
| Estàndard · blanques | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Estàndard · negres | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
