Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 279Victòries · 128Taules · 46Derrotes · 105Estàndard · 279Ràpid · 0Blanques · 136Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 279 | 128 45,9% | 46 16,5% | 105 37,6% |
| Total · blanques | 136 | 59 43,4% | 23 16,9% | 54 39,7% |
| Total · negres | 143 | 69 48,3% | 23 16,1% | 51 35,7% |
| Estàndard | 279 | 128 45,9% | 46 16,5% | 105 37,6% |
| Estàndard · blanques | 136 | 59 43,4% | 23 16,9% | 54 39,7% |
| Estàndard · negres | 143 | 69 48,3% | 23 16,1% | 51 35,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
