Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 476Victòries · 223Taules · 89Derrotes · 164Estàndard · 251Ràpid · 225Blanques · 234Negres · 242
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 476 | 223 46,9% | 89 18,7% | 164 34,5% |
| Total · blanques | 234 | 108 46,2% | 42 18,0% | 84 35,9% |
| Total · negres | 242 | 115 47,5% | 47 19,4% | 80 33,1% |
| Estàndard | 251 | 118 47,0% | 63 25,1% | 70 27,9% |
| Estàndard · blanques | 127 | 63 49,6% | 30 23,6% | 34 26,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 55 44,4% | 33 26,6% | 36 29,0% |
| Ràpid | 225 | 105 46,7% | 26 11,6% | 94 41,8% |
| Ràpid · blanques | 107 | 45 42,1% | 12 11,2% | 50 46,7% |
| Ràpid · negres | 118 | 60 50,9% | 14 11,9% | 44 37,3% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 476Victòries · 223Taules · 89Derrotes · 164Estàndard · 251Ràpid · 225Blanques · 234Negres · 242
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 476 | 223 46,9% | 89 18,7% | 164 34,5% |
| Total · blanques | 234 | 108 46,2% | 42 18,0% | 84 35,9% |
| Total · negres | 242 | 115 47,5% | 47 19,4% | 80 33,1% |
| Estàndard | 251 | 118 47,0% | 63 25,1% | 70 27,9% |
| Estàndard · blanques | 127 | 63 49,6% | 30 23,6% | 34 26,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 55 44,4% | 33 26,6% | 36 29,0% |
| Ràpid | 225 | 105 46,7% | 26 11,6% | 94 41,8% |
| Ràpid · blanques | 107 | 45 42,1% | 12 11,2% | 50 46,7% |
| Ràpid · negres | 118 | 60 50,9% | 14 11,9% | 44 37,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 460Victòries · 215Taules · 86Derrotes · 159Estàndard · 251Ràpid · 209Blanques · 227Negres · 233
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 460 | 215 46,7% | 86 18,7% | 159 34,6% |
| Total · blanques | 227 | 105 46,3% | 41 18,1% | 81 35,7% |
| Total · negres | 233 | 110 47,2% | 45 19,3% | 78 33,5% |
| Estàndard | 251 | 118 47,0% | 63 25,1% | 70 27,9% |
| Estàndard · blanques | 127 | 63 49,6% | 30 23,6% | 34 26,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 55 44,4% | 33 26,6% | 36 29,0% |
| Ràpid | 209 | 97 46,4% | 23 11,0% | 89 42,6% |
| Ràpid · blanques | 100 | 42 42,0% | 11 11,0% | 47 47,0% |
| Ràpid · negres | 109 | 55 50,5% | 12 11,0% | 42 38,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 460Victòries · 215Taules · 86Derrotes · 159Estàndard · 251Ràpid · 209Blanques · 227Negres · 233
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 460 | 215 46,7% | 86 18,7% | 159 34,6% |
| Total · blanques | 227 | 105 46,3% | 41 18,1% | 81 35,7% |
| Total · negres | 233 | 110 47,2% | 45 19,3% | 78 33,5% |
| Estàndard | 251 | 118 47,0% | 63 25,1% | 70 27,9% |
| Estàndard · blanques | 127 | 63 49,6% | 30 23,6% | 34 26,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 55 44,4% | 33 26,6% | 36 29,0% |
| Ràpid | 209 | 97 46,4% | 23 11,0% | 89 42,6% |
| Ràpid · blanques | 100 | 42 42,0% | 11 11,0% | 47 47,0% |
| Ràpid · negres | 109 | 55 50,5% | 12 11,0% | 42 38,5% |
