Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 385Victòries · 187Taules · 59Derrotes · 139Estàndard · 361Ràpid · 24Blanques · 192Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 385 | 187 48,6% | 59 15,3% | 139 36,1% |
| Total · blanques | 192 | 107 55,7% | 24 12,5% | 61 31,8% |
| Total · negres | 193 | 80 41,5% | 35 18,1% | 78 40,4% |
| Estàndard | 361 | 173 47,9% | 56 15,5% | 132 36,6% |
| Estàndard · blanques | 180 | 100 55,6% | 23 12,8% | 57 31,7% |
| Estàndard · negres | 181 | 73 40,3% | 33 18,2% | 75 41,4% |
| Ràpid | 24 | 14 58,3% | 3 12,5% | 7 29,2% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 2 16,7% | 3 25,0% |
Captura 2026-09-01
+14 partides des de 2026-08-01
Partides · 375Victòries · 184Taules · 59Derrotes · 132Estàndard · 351Ràpid · 24Blanques · 187Negres · 188
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 375 | 184 49,1% | 59 15,7% | 132 35,2% |
| Total · blanques | 187 | 105 56,2% | 24 12,8% | 58 31,0% |
| Total · negres | 188 | 79 42,0% | 35 18,6% | 74 39,4% |
| Estàndard | 351 | 170 48,4% | 56 16,0% | 125 35,6% |
| Estàndard · blanques | 175 | 98 56,0% | 23 13,1% | 54 30,9% |
| Estàndard · negres | 176 | 72 40,9% | 33 18,8% | 71 40,3% |
| Ràpid | 24 | 14 58,3% | 3 12,5% | 7 29,2% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 2 16,7% | 3 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 361Victòries · 181Taules · 57Derrotes · 123Estàndard · 337Ràpid · 24Blanques · 180Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 361 | 181 50,1% | 57 15,8% | 123 34,1% |
| Total · blanques | 180 | 104 57,8% | 24 13,3% | 52 28,9% |
| Total · negres | 181 | 77 42,5% | 33 18,2% | 71 39,2% |
| Estàndard | 337 | 167 49,6% | 54 16,0% | 116 34,4% |
| Estàndard · blanques | 168 | 97 57,7% | 23 13,7% | 48 28,6% |
| Estàndard · negres | 169 | 70 41,4% | 31 18,3% | 68 40,2% |
| Ràpid | 24 | 14 58,3% | 3 12,5% | 7 29,2% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 2 16,7% | 3 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 361Victòries · 181Taules · 57Derrotes · 123Estàndard · 337Ràpid · 24Blanques · 180Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 361 | 181 50,1% | 57 15,8% | 123 34,1% |
| Total · blanques | 180 | 104 57,8% | 24 13,3% | 52 28,9% |
| Total · negres | 181 | 77 42,5% | 33 18,2% | 71 39,2% |
| Estàndard | 337 | 167 49,6% | 54 16,0% | 116 34,4% |
| Estàndard · blanques | 168 | 97 57,7% | 23 13,7% | 48 28,6% |
| Estàndard · negres | 169 | 70 41,4% | 31 18,3% | 68 40,2% |
| Ràpid | 24 | 14 58,3% | 3 12,5% | 7 29,2% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 7 58,3% | 2 16,7% | 3 25,0% |
