Super Consulta ELO Català (no oficial)
Consulta l'ELO Català des del 1976 fins avui.
Actualitzat a: ELO Català 2026-10-01 · ELO FIDE 2026-10-01

ARNAU SANTOS AGUILERA

Codi català 535090769 · FIDE 553037790

ARNAU SANTOS AGUILERA té dades a la llista d'Elo català de octubre de 2026, amb un darrer Elo català estàndard de 1641 i vinculat al club CERDANYOLA DEL VALLES, C.E..

Partides Presencials
Últim club conegut
CERDANYOLA DEL VALLES, C.E.
Any naixement
2011
Títol català
-
Títol FIDE
-
Títol FOA
-
Partides totals
47
Partides estàndard
25
Partides ràpid
22
ELO català Std
1641
ELO català Ràpid
1590
FIDE Std
1643
FIDE Ràpid / Blitz
1530 / -
Màxim CAT Std
1641 · 2026-08-01
Màxim CAT Ràpid
1608 · 2026-02-01
Màxim FIDE Std
1643 · 2026-08-01
Màxim FIDE Ràpid
1530 · 2026-10-01
Màxim FIDE Blitz
-
Ranking CAT Std
5281 / 8527
Ranking CAT Ràpid
5780 / 8526

Gràfica d'evolució

CAT StdCAT RàpidFIDE StdFIDE RàpidFIDE Blitz
14701523157716301683CAT Std Data: 2026-02-01 ELO: 1608CAT Std Data: 2026-03-01 ELO: 1540CAT Std Data: 2026-04-01 ELO: 1540CAT Std Data: 2026-05-01 ELO: 1510CAT Std Data: 2026-06-01 ELO: 1510CAT Std Data: 2026-07-01 ELO: 1522CAT Std Data: 2026-08-01 ELO: 1641CAT Std Data: 2026-09-01 ELO: 1641CAT Std Data: 2026-10-01 ELO: 1641CAT Ràpid Data: 2026-02-01 ELO: 1608CAT Ràpid Data: 2026-03-01 ELO: 1608CAT Ràpid Data: 2026-04-01 ELO: 1608CAT Ràpid Data: 2026-05-01 ELO: 1608CAT Ràpid Data: 2026-06-01 ELO: 1608CAT Ràpid Data: 2026-07-01 ELO: 1591CAT Ràpid Data: 2026-08-01 ELO: 1591CAT Ràpid Data: 2026-09-01 ELO: 1591CAT Ràpid Data: 2026-10-01 ELO: 1590FIDE Std Data: 2026-06-01 ELO: 1576FIDE Std Data: 2026-07-01 ELO: 1601FIDE Std Data: 2026-08-01 ELO: 1643FIDE Std Data: 2026-09-01 ELO: 1643FIDE Std Data: 2026-10-01 ELO: 1643FIDE Ràpid Data: 2026-07-01 ELO: 1522FIDE Ràpid Data: 2026-08-01 ELO: 1522FIDE Ràpid Data: 2026-09-01 ELO: 1522FIDE Ràpid Data: 2026-10-01 ELO: 1530
Estadístiques de partides FCE (4 captures)
Abast de les dades

La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.

Captura 2026-10-01

+13 partides des de 2026-09-01

Partides · 47Victòries · 12Taules · 5Derrotes · 30Estàndard · 25Ràpid · 22Blanques · 21Negres · 26
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total4712 25,5%5 10,6%30 63,8%
Total · blanques216 28,6%3 14,3%12 57,1%
Total · negres266 23,1%2 7,7%18 69,2%
Estàndard257 28,0%3 12,0%15 60,0%
Estàndard · blanques113 27,3%1 9,1%7 63,6%
Estàndard · negres144 28,6%2 14,3%8 57,1%
Ràpid225 22,7%2 9,1%15 68,2%
Ràpid · blanques103 30,0%2 20,0%5 50,0%
Ràpid · negres122 16,7%0 0,0%10 83,3%

Captura 2026-09-01

+0 partides des de 2026-08-01

Partides · 34Victòries · 9Taules · 4Derrotes · 21Estàndard · 25Ràpid · 9Blanques · 15Negres · 19
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total349 26,5%4 11,8%21 61,8%
Total · blanques155 33,3%2 13,3%8 53,3%
Total · negres194 21,1%2 10,5%13 68,4%
Estàndard257 28,0%3 12,0%15 60,0%
Estàndard · blanques113 27,3%1 9,1%7 63,6%
Estàndard · negres144 28,6%2 14,3%8 57,1%
Ràpid92 22,2%1 11,1%6 66,7%
Ràpid · blanques42 50,0%1 25,0%1 25,0%
Ràpid · negres50 0,0%0 0,0%5 100,0%

Captura 2026-08-01

+9 partides des de 2026-07-01

Partides · 34Victòries · 9Taules · 4Derrotes · 21Estàndard · 25Ràpid · 9Blanques · 15Negres · 19
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total349 26,5%4 11,8%21 61,8%
Total · blanques155 33,3%2 13,3%8 53,3%
Total · negres194 21,1%2 10,5%13 68,4%
Estàndard257 28,0%3 12,0%15 60,0%
Estàndard · blanques113 27,3%1 9,1%7 63,6%
Estàndard · negres144 28,6%2 14,3%8 57,1%
Ràpid92 22,2%1 11,1%6 66,7%
Ràpid · blanques42 50,0%1 25,0%1 25,0%
Ràpid · negres50 0,0%0 0,0%5 100,0%

Captura 2026-07-01

Primera captura disponible

Partides · 25Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 16Ràpid · 9Blanques · 11Negres · 14
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total255 20,0%2 8,0%18 72,0%
Total · blanques114 36,4%1 9,1%6 54,6%
Total · negres141 7,1%1 7,1%12 85,7%
Estàndard163 18,8%1 6,3%12 75,0%
Estàndard · blanques72 28,6%0 0,0%5 71,4%
Estàndard · negres91 11,1%1 11,1%7 77,8%
Ràpid92 22,2%1 11,1%6 66,7%
Ràpid · blanques42 50,0%1 25,0%1 25,0%
Ràpid · negres50 0,0%0 0,0%5 100,0%
Trajectòria de clubs
CERDANYOLA DEL VALLES, C.E. · 2026-02-01 - 2026-10-01
Des deFinsClubFederació
2026-02-012026-10-01CERDANYOLA DEL VALLES, C.E.ESP
Històric ELO català
DataStdRàpidRank StdRank RàpidTítolCategoriaLlista
2026-10-011641159052815780-Sub-16completa
2026-09-011641159152145695-Sub-16completa
2026-08-011641159152025688-Sub-16completa
2026-07-011522159161265656-Sub-16completa
2026-06-011510160861685510-Sub-16completa
2026-05-011510160861345474-Sub-16completa
2026-04-011540160858855426-Sub-16completa
2026-03-011540160858675406-Sub-16completa
2026-02-011608160853345352-Sub-16completa
Històric ELO FIDE
DataStdRàpidBlitzTítolFOA
2026-10-0116431530---
2026-09-0116431522---
2026-08-0116431522---
2026-07-0116011522---
2026-06-011576----