Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 119Victòries · 49Taules · 8Derrotes · 62Estàndard · 67Ràpid · 52Blanques · 65Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 49 41,2% | 8 6,7% | 62 52,1% |
| Total · blanques | 65 | 26 40,0% | 5 7,7% | 34 52,3% |
| Total · negres | 54 | 23 42,6% | 3 5,6% | 28 51,9% |
| Estàndard | 67 | 28 41,8% | 6 9,0% | 33 49,3% |
| Estàndard · blanques | 36 | 15 41,7% | 4 11,1% | 17 47,2% |
| Estàndard · negres | 31 | 13 41,9% | 2 6,5% | 16 51,6% |
| Ràpid | 52 | 21 40,4% | 2 3,9% | 29 55,8% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 1 3,5% | 17 58,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 114Victòries · 45Taules · 8Derrotes · 61Estàndard · 62Ràpid · 52Blanques · 63Negres · 51
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 45 39,5% | 8 7,0% | 61 53,5% |
| Total · blanques | 63 | 24 38,1% | 5 7,9% | 34 54,0% |
| Total · negres | 51 | 21 41,2% | 3 5,9% | 27 52,9% |
| Estàndard | 62 | 24 38,7% | 6 9,7% | 32 51,6% |
| Estàndard · blanques | 34 | 13 38,2% | 4 11,8% | 17 50,0% |
| Estàndard · negres | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid | 52 | 21 40,4% | 2 3,9% | 29 55,8% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 1 3,5% | 17 58,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 100Victòries · 42Taules · 7Derrotes · 51Estàndard · 53Ràpid · 47Blanques · 53Negres · 47
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 100 | 42 42,0% | 7 7,0% | 51 51,0% |
| Total · blanques | 53 | 21 39,6% | 4 7,6% | 28 52,8% |
| Total · negres | 47 | 21 44,7% | 3 6,4% | 23 48,9% |
| Estàndard | 53 | 23 43,4% | 6 11,3% | 24 45,3% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 4 13,8% | 13 44,8% |
| Estàndard · negres | 24 | 11 45,8% | 2 8,3% | 11 45,8% |
| Ràpid | 47 | 19 40,4% | 1 2,1% | 27 57,5% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 0 0,0% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 91Victòries · 39Taules · 5Derrotes · 47Estàndard · 44Ràpid · 47Blanques · 48Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 91 | 39 42,9% | 5 5,5% | 47 51,7% |
| Total · blanques | 48 | 19 39,6% | 3 6,3% | 26 54,2% |
| Total · negres | 43 | 20 46,5% | 2 4,7% | 21 48,8% |
| Estàndard | 44 | 20 45,5% | 4 9,1% | 20 45,5% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid | 47 | 19 40,4% | 1 2,1% | 27 57,5% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 0 0,0% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 23 | 10 43,5% | 1 4,4% | 12 52,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 83Victòries · 35Taules · 5Derrotes · 43Estàndard · 44Ràpid · 39Blanques · 44Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 35 42,2% | 5 6,0% | 43 51,8% |
| Total · blanques | 44 | 17 38,6% | 3 6,8% | 24 54,6% |
| Total · negres | 39 | 18 46,2% | 2 5,1% | 19 48,7% |
| Estàndard | 44 | 20 45,5% | 4 9,1% | 20 45,5% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 1 5,0% | 9 45,0% |
| Ràpid | 39 | 15 38,5% | 1 2,6% | 23 59,0% |
| Ràpid · blanques | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 1 5,3% | 10 52,6% |
