Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 92Victòries · 41Taules · 6Derrotes · 45Estàndard · 51Ràpid · 41Blanques · 47Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 92 | 41 44,6% | 6 6,5% | 45 48,9% |
| Total · blanques | 47 | 18 38,3% | 4 8,5% | 25 53,2% |
| Total · negres | 45 | 23 51,1% | 2 4,4% | 20 44,4% |
| Estàndard | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 15 57,7% | 2 7,7% | 9 34,6% |
| Ràpid | 41 | 16 39,0% | 1 2,4% | 24 58,5% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 87Victòries · 39Taules · 5Derrotes · 43Estàndard · 51Ràpid · 36Blanques · 44Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 87 | 39 44,8% | 5 5,8% | 43 49,4% |
| Total · blanques | 44 | 17 38,6% | 3 6,8% | 24 54,6% |
| Total · negres | 43 | 22 51,2% | 2 4,7% | 19 44,2% |
| Estàndard | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 15 57,7% | 2 7,7% | 9 34,6% |
| Ràpid | 36 | 14 38,9% | 0 0,0% | 22 61,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Ràpid · negres | 17 | 7 41,2% | 0 0,0% | 10 58,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 79Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 36Estàndard · 51Ràpid · 28Blanques · 40Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 38 48,1% | 5 6,3% | 36 45,6% |
| Total · blanques | 40 | 16 40,0% | 3 7,5% | 21 52,5% |
| Total · negres | 39 | 22 56,4% | 2 5,1% | 15 38,5% |
| Estàndard | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 15 57,7% | 2 7,7% | 9 34,6% |
| Ràpid | 28 | 13 46,4% | 0 0,0% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 79Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 36Estàndard · 51Ràpid · 28Blanques · 40Negres · 39
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 38 48,1% | 5 6,3% | 36 45,6% |
| Total · blanques | 40 | 16 40,0% | 3 7,5% | 21 52,5% |
| Total · negres | 39 | 22 56,4% | 2 5,1% | 15 38,5% |
| Estàndard | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Estàndard · blanques | 25 | 10 40,0% | 3 12,0% | 12 48,0% |
| Estàndard · negres | 26 | 15 57,7% | 2 7,7% | 9 34,6% |
| Ràpid | 28 | 13 46,4% | 0 0,0% | 15 53,6% |
| Ràpid · blanques | 15 | 6 40,0% | 0 0,0% | 9 60,0% |
| Ràpid · negres | 13 | 7 53,9% | 0 0,0% | 6 46,2% |
