Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 61Victòries · 20Taules · 3Derrotes · 38Estàndard · 36Ràpid · 25Blanques · 27Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 61 | 20 32,8% | 3 4,9% | 38 62,3% |
| Total · blanques | 27 | 7 25,9% | 1 3,7% | 19 70,4% |
| Total · negres | 34 | 13 38,2% | 2 5,9% | 19 55,9% |
| Estàndard | 36 | 16 44,4% | 2 5,6% | 18 50,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 25 | 4 16,0% | 1 4,0% | 20 80,0% |
| Ràpid · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 56Victòries · 20Taules · 2Derrotes · 34Estàndard · 36Ràpid · 20Blanques · 26Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 20 35,7% | 2 3,6% | 34 60,7% |
| Total · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Total · negres | 30 | 13 43,3% | 2 6,7% | 15 50,0% |
| Estàndard | 36 | 16 44,4% | 2 5,6% | 18 50,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 20 | 4 20,0% | 0 0,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 56Victòries · 20Taules · 2Derrotes · 34Estàndard · 36Ràpid · 20Blanques · 26Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 20 35,7% | 2 3,6% | 34 60,7% |
| Total · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Total · negres | 30 | 13 43,3% | 2 6,7% | 15 50,0% |
| Estàndard | 36 | 16 44,4% | 2 5,6% | 18 50,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 20 | 4 20,0% | 0 0,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 56Victòries · 20Taules · 2Derrotes · 34Estàndard · 36Ràpid · 20Blanques · 26Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 20 35,7% | 2 3,6% | 34 60,7% |
| Total · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Total · negres | 30 | 13 43,3% | 2 6,7% | 15 50,0% |
| Estàndard | 36 | 16 44,4% | 2 5,6% | 18 50,0% |
| Estàndard · blanques | 16 | 5 31,3% | 0 0,0% | 11 68,8% |
| Estàndard · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 20 | 4 20,0% | 0 0,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
