Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 248Victòries · 97Taules · 23Derrotes · 128Estàndard · 192Ràpid · 56Blanques · 119Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 97 39,1% | 23 9,3% | 128 51,6% |
| Total · blanques | 119 | 48 40,3% | 9 7,6% | 62 52,1% |
| Total · negres | 129 | 49 38,0% | 14 10,9% | 66 51,2% |
| Estàndard | 192 | 75 39,1% | 21 10,9% | 96 50,0% |
| Estàndard · blanques | 94 | 39 41,5% | 8 8,5% | 47 50,0% |
| Estàndard · negres | 98 | 36 36,7% | 13 13,3% | 49 50,0% |
| Ràpid | 56 | 22 39,3% | 2 3,6% | 32 57,1% |
| Ràpid · blanques | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Ràpid · negres | 31 | 13 41,9% | 1 3,2% | 17 54,8% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 244Victòries · 94Taules · 22Derrotes · 128Estàndard · 192Ràpid · 52Blanques · 118Negres · 126
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 244 | 94 38,5% | 22 9,0% | 128 52,5% |
| Total · blanques | 118 | 47 39,8% | 9 7,6% | 62 52,5% |
| Total · negres | 126 | 47 37,3% | 13 10,3% | 66 52,4% |
| Estàndard | 192 | 75 39,1% | 21 10,9% | 96 50,0% |
| Estàndard · blanques | 94 | 39 41,5% | 8 8,5% | 47 50,0% |
| Estàndard · negres | 98 | 36 36,7% | 13 13,3% | 49 50,0% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 1 1,9% | 32 61,5% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 1 4,2% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 28 | 11 39,3% | 0 0,0% | 17 60,7% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 235Victòries · 91Taules · 21Derrotes · 123Estàndard · 183Ràpid · 52Blanques · 113Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 235 | 91 38,7% | 21 8,9% | 123 52,3% |
| Total · blanques | 113 | 46 40,7% | 9 8,0% | 58 51,3% |
| Total · negres | 122 | 45 36,9% | 12 9,8% | 65 53,3% |
| Estàndard | 183 | 72 39,3% | 20 10,9% | 91 49,7% |
| Estàndard · blanques | 89 | 38 42,7% | 8 9,0% | 43 48,3% |
| Estàndard · negres | 94 | 34 36,2% | 12 12,8% | 48 51,1% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 1 1,9% | 32 61,5% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 1 4,2% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 28 | 11 39,3% | 0 0,0% | 17 60,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 226Victòries · 88Taules · 19Derrotes · 119Estàndard · 174Ràpid · 52Blanques · 108Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 226 | 88 38,9% | 19 8,4% | 119 52,7% |
| Total · blanques | 108 | 44 40,7% | 9 8,3% | 55 50,9% |
| Total · negres | 118 | 44 37,3% | 10 8,5% | 64 54,2% |
| Estàndard | 174 | 69 39,7% | 18 10,3% | 87 50,0% |
| Estàndard · blanques | 84 | 36 42,9% | 8 9,5% | 40 47,6% |
| Estàndard · negres | 90 | 33 36,7% | 10 11,1% | 47 52,2% |
| Ràpid | 52 | 19 36,5% | 1 1,9% | 32 61,5% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 1 4,2% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 28 | 11 39,3% | 0 0,0% | 17 60,7% |
