Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 305Victòries · 121Taules · 75Derrotes · 109Estàndard · 223Ràpid · 82Blanques · 147Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 121 39,7% | 75 24,6% | 109 35,7% |
| Total · blanques | 147 | 53 36,1% | 40 27,2% | 54 36,7% |
| Total · negres | 158 | 68 43,0% | 35 22,2% | 55 34,8% |
| Estàndard | 223 | 80 35,9% | 66 29,6% | 77 34,5% |
| Estàndard · blanques | 111 | 35 31,5% | 37 33,3% | 39 35,1% |
| Estàndard · negres | 112 | 45 40,2% | 29 25,9% | 38 33,9% |
| Ràpid | 82 | 41 50,0% | 9 11,0% | 32 39,0% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 3 8,3% | 15 41,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 23 50,0% | 6 13,0% | 17 37,0% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 305Victòries · 121Taules · 75Derrotes · 109Estàndard · 223Ràpid · 82Blanques · 147Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 121 39,7% | 75 24,6% | 109 35,7% |
| Total · blanques | 147 | 53 36,1% | 40 27,2% | 54 36,7% |
| Total · negres | 158 | 68 43,0% | 35 22,2% | 55 34,8% |
| Estàndard | 223 | 80 35,9% | 66 29,6% | 77 34,5% |
| Estàndard · blanques | 111 | 35 31,5% | 37 33,3% | 39 35,1% |
| Estàndard · negres | 112 | 45 40,2% | 29 25,9% | 38 33,9% |
| Ràpid | 82 | 41 50,0% | 9 11,0% | 32 39,0% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 3 8,3% | 15 41,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 23 50,0% | 6 13,0% | 17 37,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 287Victòries · 114Taules · 69Derrotes · 104Estàndard · 205Ràpid · 82Blanques · 138Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 114 39,7% | 69 24,0% | 104 36,2% |
| Total · blanques | 138 | 51 37,0% | 36 26,1% | 51 37,0% |
| Total · negres | 149 | 63 42,3% | 33 22,2% | 53 35,6% |
| Estàndard | 205 | 73 35,6% | 60 29,3% | 72 35,1% |
| Estàndard · blanques | 102 | 33 32,4% | 33 32,4% | 36 35,3% |
| Estàndard · negres | 103 | 40 38,8% | 27 26,2% | 36 35,0% |
| Ràpid | 82 | 41 50,0% | 9 11,0% | 32 39,0% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 3 8,3% | 15 41,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 23 50,0% | 6 13,0% | 17 37,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 287Victòries · 114Taules · 69Derrotes · 104Estàndard · 205Ràpid · 82Blanques · 138Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 114 39,7% | 69 24,0% | 104 36,2% |
| Total · blanques | 138 | 51 37,0% | 36 26,1% | 51 37,0% |
| Total · negres | 149 | 63 42,3% | 33 22,2% | 53 35,6% |
| Estàndard | 205 | 73 35,6% | 60 29,3% | 72 35,1% |
| Estàndard · blanques | 102 | 33 32,4% | 33 32,4% | 36 35,3% |
| Estàndard · negres | 103 | 40 38,8% | 27 26,2% | 36 35,0% |
| Ràpid | 82 | 41 50,0% | 9 11,0% | 32 39,0% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 3 8,3% | 15 41,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 23 50,0% | 6 13,0% | 17 37,0% |
