Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 896Victòries · 406Taules · 159Derrotes · 331Estàndard · 631Ràpid · 265Blanques · 446Negres · 450
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 896 | 406 45,3% | 159 17,8% | 331 36,9% |
| Total · blanques | 446 | 215 48,2% | 77 17,3% | 154 34,5% |
| Total · negres | 450 | 191 42,4% | 82 18,2% | 177 39,3% |
| Estàndard | 631 | 284 45,0% | 134 21,2% | 213 33,8% |
| Estàndard · blanques | 318 | 151 47,5% | 64 20,1% | 103 32,4% |
| Estàndard · negres | 313 | 133 42,5% | 70 22,4% | 110 35,1% |
| Ràpid | 265 | 122 46,0% | 25 9,4% | 118 44,5% |
| Ràpid · blanques | 128 | 64 50,0% | 13 10,2% | 51 39,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 58 42,3% | 12 8,8% | 67 48,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 886Victòries · 403Taules · 157Derrotes · 326Estàndard · 621Ràpid · 265Blanques · 441Negres · 445
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 886 | 403 45,5% | 157 17,7% | 326 36,8% |
| Total · blanques | 441 | 213 48,3% | 76 17,2% | 152 34,5% |
| Total · negres | 445 | 190 42,7% | 81 18,2% | 174 39,1% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 132 21,3% | 208 33,5% |
| Estàndard · blanques | 313 | 149 47,6% | 63 20,1% | 101 32,3% |
| Estàndard · negres | 308 | 132 42,9% | 69 22,4% | 107 34,7% |
| Ràpid | 265 | 122 46,0% | 25 9,4% | 118 44,5% |
| Ràpid · blanques | 128 | 64 50,0% | 13 10,2% | 51 39,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 58 42,3% | 12 8,8% | 67 48,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 886Victòries · 403Taules · 157Derrotes · 326Estàndard · 621Ràpid · 265Blanques · 441Negres · 445
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 886 | 403 45,5% | 157 17,7% | 326 36,8% |
| Total · blanques | 441 | 213 48,3% | 76 17,2% | 152 34,5% |
| Total · negres | 445 | 190 42,7% | 81 18,2% | 174 39,1% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 132 21,3% | 208 33,5% |
| Estàndard · blanques | 313 | 149 47,6% | 63 20,1% | 101 32,3% |
| Estàndard · negres | 308 | 132 42,9% | 69 22,4% | 107 34,7% |
| Ràpid | 265 | 122 46,0% | 25 9,4% | 118 44,5% |
| Ràpid · blanques | 128 | 64 50,0% | 13 10,2% | 51 39,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 58 42,3% | 12 8,8% | 67 48,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 886Victòries · 403Taules · 157Derrotes · 326Estàndard · 621Ràpid · 265Blanques · 441Negres · 445
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 886 | 403 45,5% | 157 17,7% | 326 36,8% |
| Total · blanques | 441 | 213 48,3% | 76 17,2% | 152 34,5% |
| Total · negres | 445 | 190 42,7% | 81 18,2% | 174 39,1% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 132 21,3% | 208 33,5% |
| Estàndard · blanques | 313 | 149 47,6% | 63 20,1% | 101 32,3% |
| Estàndard · negres | 308 | 132 42,9% | 69 22,4% | 107 34,7% |
| Ràpid | 265 | 122 46,0% | 25 9,4% | 118 44,5% |
| Ràpid · blanques | 128 | 64 50,0% | 13 10,2% | 51 39,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 58 42,3% | 12 8,8% | 67 48,9% |
