Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+4 partides des de 2026-09-01
Partides · 833Victòries · 381Taules · 144Derrotes · 308Estàndard · 684Ràpid · 149Blanques · 425Negres · 408
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 833 | 381 45,7% | 144 17,3% | 308 37,0% |
| Total · blanques | 425 | 203 47,8% | 82 19,3% | 140 32,9% |
| Total · negres | 408 | 178 43,6% | 62 15,2% | 168 41,2% |
| Estàndard | 684 | 299 43,7% | 127 18,6% | 258 37,7% |
| Estàndard · blanques | 350 | 161 46,0% | 69 19,7% | 120 34,3% |
| Estàndard · negres | 334 | 138 41,3% | 58 17,4% | 138 41,3% |
| Ràpid | 149 | 82 55,0% | 17 11,4% | 50 33,6% |
| Ràpid · blanques | 75 | 42 56,0% | 13 17,3% | 20 26,7% |
| Ràpid · negres | 74 | 40 54,1% | 4 5,4% | 30 40,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 829Victòries · 381Taules · 144Derrotes · 304Estàndard · 680Ràpid · 149Blanques · 423Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 829 | 381 46,0% | 144 17,4% | 304 36,7% |
| Total · blanques | 423 | 203 48,0% | 82 19,4% | 138 32,6% |
| Total · negres | 406 | 178 43,8% | 62 15,3% | 166 40,9% |
| Estàndard | 680 | 299 44,0% | 127 18,7% | 254 37,4% |
| Estàndard · blanques | 348 | 161 46,3% | 69 19,8% | 118 33,9% |
| Estàndard · negres | 332 | 138 41,6% | 58 17,5% | 136 41,0% |
| Ràpid | 149 | 82 55,0% | 17 11,4% | 50 33,6% |
| Ràpid · blanques | 75 | 42 56,0% | 13 17,3% | 20 26,7% |
| Ràpid · negres | 74 | 40 54,1% | 4 5,4% | 30 40,5% |
Captura 2026-08-01
+4 partides des de 2026-07-01
Partides · 821Victòries · 379Taules · 144Derrotes · 298Estàndard · 672Ràpid · 149Blanques · 419Negres · 402
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 821 | 379 46,2% | 144 17,5% | 298 36,3% |
| Total · blanques | 419 | 202 48,2% | 82 19,6% | 135 32,2% |
| Total · negres | 402 | 177 44,0% | 62 15,4% | 163 40,6% |
| Estàndard | 672 | 297 44,2% | 127 18,9% | 248 36,9% |
| Estàndard · blanques | 344 | 160 46,5% | 69 20,1% | 115 33,4% |
| Estàndard · negres | 328 | 137 41,8% | 58 17,7% | 133 40,6% |
| Ràpid | 149 | 82 55,0% | 17 11,4% | 50 33,6% |
| Ràpid · blanques | 75 | 42 56,0% | 13 17,3% | 20 26,7% |
| Ràpid · negres | 74 | 40 54,1% | 4 5,4% | 30 40,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 817Victòries · 376Taules · 144Derrotes · 297Estàndard · 668Ràpid · 149Blanques · 417Negres · 400
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 817 | 376 46,0% | 144 17,6% | 297 36,4% |
| Total · blanques | 417 | 200 48,0% | 82 19,7% | 135 32,4% |
| Total · negres | 400 | 176 44,0% | 62 15,5% | 162 40,5% |
| Estàndard | 668 | 294 44,0% | 127 19,0% | 247 37,0% |
| Estàndard · blanques | 342 | 158 46,2% | 69 20,2% | 115 33,6% |
| Estàndard · negres | 326 | 136 41,7% | 58 17,8% | 132 40,5% |
| Ràpid | 149 | 82 55,0% | 17 11,4% | 50 33,6% |
| Ràpid · blanques | 75 | 42 56,0% | 13 17,3% | 20 26,7% |
| Ràpid · negres | 74 | 40 54,1% | 4 5,4% | 30 40,5% |
