Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 27Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 15Estàndard · 19Ràpid · 8Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 11 40,7% | 1 3,7% | 15 55,6% |
| Total · blanques | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Total · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Estàndard | 19 | 8 42,1% | 0 0,0% | 11 57,9% |
| Estàndard · blanques | 10 | 5 50,0% | 0 0,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 17Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 9Ràpid · 8Blanques · 9Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Total · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 17Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 9Ràpid · 8Blanques · 9Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Total · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 17Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 8Estàndard · 9Ràpid · 8Blanques · 9Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 8 47,1% | 1 5,9% | 8 47,1% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
| Total · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Estàndard | 9 | 5 55,6% | 0 0,0% | 4 44,4% |
| Estàndard · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 1 12,5% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
