Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 84Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 61Estàndard · 56Ràpid · 28Blanques · 38Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 19 22,6% | 4 4,8% | 61 72,6% |
| Total · blanques | 38 | 10 26,3% | 1 2,6% | 27 71,1% |
| Total · negres | 46 | 9 19,6% | 3 6,5% | 34 73,9% |
| Estàndard | 56 | 16 28,6% | 3 5,4% | 37 66,1% |
| Estàndard · blanques | 24 | 8 33,3% | 1 4,2% | 15 62,5% |
| Estàndard · negres | 32 | 8 25,0% | 2 6,3% | 22 68,8% |
| Ràpid | 28 | 3 10,7% | 1 3,6% | 24 85,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 1 7,1% | 1 7,1% | 12 85,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 75Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 55Estàndard · 47Ràpid · 28Blanques · 34Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 18 24,0% | 2 2,7% | 55 73,3% |
| Total · blanques | 34 | 9 26,5% | 0 0,0% | 25 73,5% |
| Total · negres | 41 | 9 22,0% | 2 4,9% | 30 73,2% |
| Estàndard | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
| Estàndard · negres | 27 | 8 29,6% | 1 3,7% | 18 66,7% |
| Ràpid | 28 | 3 10,7% | 1 3,6% | 24 85,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 1 7,1% | 1 7,1% | 12 85,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 75Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 55Estàndard · 47Ràpid · 28Blanques · 34Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 18 24,0% | 2 2,7% | 55 73,3% |
| Total · blanques | 34 | 9 26,5% | 0 0,0% | 25 73,5% |
| Total · negres | 41 | 9 22,0% | 2 4,9% | 30 73,2% |
| Estàndard | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
| Estàndard · negres | 27 | 8 29,6% | 1 3,7% | 18 66,7% |
| Ràpid | 28 | 3 10,7% | 1 3,6% | 24 85,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 1 7,1% | 1 7,1% | 12 85,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 75Victòries · 18Taules · 2Derrotes · 55Estàndard · 47Ràpid · 28Blanques · 34Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 18 24,0% | 2 2,7% | 55 73,3% |
| Total · blanques | 34 | 9 26,5% | 0 0,0% | 25 73,5% |
| Total · negres | 41 | 9 22,0% | 2 4,9% | 30 73,2% |
| Estàndard | 47 | 15 31,9% | 1 2,1% | 31 66,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
| Estàndard · negres | 27 | 8 29,6% | 1 3,7% | 18 66,7% |
| Ràpid | 28 | 3 10,7% | 1 3,6% | 24 85,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 1 7,1% | 1 7,1% | 12 85,7% |
