Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 386Victòries · 198Taules · 63Derrotes · 125Estàndard · 215Ràpid · 171Blanques · 186Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 386 | 198 51,3% | 63 16,3% | 125 32,4% |
| Total · blanques | 186 | 99 53,2% | 30 16,1% | 57 30,7% |
| Total · negres | 200 | 99 49,5% | 33 16,5% | 68 34,0% |
| Estàndard | 215 | 104 48,4% | 50 23,3% | 61 28,4% |
| Estàndard · blanques | 99 | 48 48,5% | 23 23,2% | 28 28,3% |
| Estàndard · negres | 116 | 56 48,3% | 27 23,3% | 33 28,5% |
| Ràpid | 171 | 94 55,0% | 13 7,6% | 64 37,4% |
| Ràpid · blanques | 87 | 51 58,6% | 7 8,1% | 29 33,3% |
| Ràpid · negres | 84 | 43 51,2% | 6 7,1% | 35 41,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 386Victòries · 198Taules · 63Derrotes · 125Estàndard · 215Ràpid · 171Blanques · 186Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 386 | 198 51,3% | 63 16,3% | 125 32,4% |
| Total · blanques | 186 | 99 53,2% | 30 16,1% | 57 30,7% |
| Total · negres | 200 | 99 49,5% | 33 16,5% | 68 34,0% |
| Estàndard | 215 | 104 48,4% | 50 23,3% | 61 28,4% |
| Estàndard · blanques | 99 | 48 48,5% | 23 23,2% | 28 28,3% |
| Estàndard · negres | 116 | 56 48,3% | 27 23,3% | 33 28,5% |
| Ràpid | 171 | 94 55,0% | 13 7,6% | 64 37,4% |
| Ràpid · blanques | 87 | 51 58,6% | 7 8,1% | 29 33,3% |
| Ràpid · negres | 84 | 43 51,2% | 6 7,1% | 35 41,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 377Victòries · 192Taules · 63Derrotes · 122Estàndard · 215Ràpid · 162Blanques · 181Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 377 | 192 50,9% | 63 16,7% | 122 32,4% |
| Total · blanques | 181 | 96 53,0% | 30 16,6% | 55 30,4% |
| Total · negres | 196 | 96 49,0% | 33 16,8% | 67 34,2% |
| Estàndard | 215 | 104 48,4% | 50 23,3% | 61 28,4% |
| Estàndard · blanques | 99 | 48 48,5% | 23 23,2% | 28 28,3% |
| Estàndard · negres | 116 | 56 48,3% | 27 23,3% | 33 28,5% |
| Ràpid | 162 | 88 54,3% | 13 8,0% | 61 37,7% |
| Ràpid · blanques | 82 | 48 58,5% | 7 8,5% | 27 32,9% |
| Ràpid · negres | 80 | 40 50,0% | 6 7,5% | 34 42,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 377Victòries · 192Taules · 63Derrotes · 122Estàndard · 215Ràpid · 162Blanques · 181Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 377 | 192 50,9% | 63 16,7% | 122 32,4% |
| Total · blanques | 181 | 96 53,0% | 30 16,6% | 55 30,4% |
| Total · negres | 196 | 96 49,0% | 33 16,8% | 67 34,2% |
| Estàndard | 215 | 104 48,4% | 50 23,3% | 61 28,4% |
| Estàndard · blanques | 99 | 48 48,5% | 23 23,2% | 28 28,3% |
| Estàndard · negres | 116 | 56 48,3% | 27 23,3% | 33 28,5% |
| Ràpid | 162 | 88 54,3% | 13 8,0% | 61 37,7% |
| Ràpid · blanques | 82 | 48 58,5% | 7 8,5% | 27 32,9% |
| Ràpid · negres | 80 | 40 50,0% | 6 7,5% | 34 42,5% |
