Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 265Victòries · 67Taules · 12Derrotes · 186Estàndard · 215Ràpid · 50Blanques · 126Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 265 | 67 25,3% | 12 4,5% | 186 70,2% |
| Total · blanques | 126 | 36 28,6% | 5 4,0% | 85 67,5% |
| Total · negres | 139 | 31 22,3% | 7 5,0% | 101 72,7% |
| Estàndard | 215 | 55 25,6% | 11 5,1% | 149 69,3% |
| Estàndard · blanques | 102 | 30 29,4% | 4 3,9% | 68 66,7% |
| Estàndard · negres | 113 | 25 22,1% | 7 6,2% | 81 71,7% |
| Ràpid | 50 | 12 24,0% | 1 2,0% | 37 74,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 6 25,0% | 1 4,2% | 17 70,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 6 23,1% | 0 0,0% | 20 76,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 255Victòries · 64Taules · 12Derrotes · 179Estàndard · 205Ràpid · 50Blanques · 121Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 255 | 64 25,1% | 12 4,7% | 179 70,2% |
| Total · blanques | 121 | 33 27,3% | 5 4,1% | 83 68,6% |
| Total · negres | 134 | 31 23,1% | 7 5,2% | 96 71,6% |
| Estàndard | 205 | 52 25,4% | 11 5,4% | 142 69,3% |
| Estàndard · blanques | 97 | 27 27,8% | 4 4,1% | 66 68,0% |
| Estàndard · negres | 108 | 25 23,2% | 7 6,5% | 76 70,4% |
| Ràpid | 50 | 12 24,0% | 1 2,0% | 37 74,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 6 25,0% | 1 4,2% | 17 70,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 6 23,1% | 0 0,0% | 20 76,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 255Victòries · 64Taules · 12Derrotes · 179Estàndard · 205Ràpid · 50Blanques · 121Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 255 | 64 25,1% | 12 4,7% | 179 70,2% |
| Total · blanques | 121 | 33 27,3% | 5 4,1% | 83 68,6% |
| Total · negres | 134 | 31 23,1% | 7 5,2% | 96 71,6% |
| Estàndard | 205 | 52 25,4% | 11 5,4% | 142 69,3% |
| Estàndard · blanques | 97 | 27 27,8% | 4 4,1% | 66 68,0% |
| Estàndard · negres | 108 | 25 23,2% | 7 6,5% | 76 70,4% |
| Ràpid | 50 | 12 24,0% | 1 2,0% | 37 74,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 6 25,0% | 1 4,2% | 17 70,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 6 23,1% | 0 0,0% | 20 76,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 255Victòries · 64Taules · 12Derrotes · 179Estàndard · 205Ràpid · 50Blanques · 121Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 255 | 64 25,1% | 12 4,7% | 179 70,2% |
| Total · blanques | 121 | 33 27,3% | 5 4,1% | 83 68,6% |
| Total · negres | 134 | 31 23,1% | 7 5,2% | 96 71,6% |
| Estàndard | 205 | 52 25,4% | 11 5,4% | 142 69,3% |
| Estàndard · blanques | 97 | 27 27,8% | 4 4,1% | 66 68,0% |
| Estàndard · negres | 108 | 25 23,2% | 7 6,5% | 76 70,4% |
| Ràpid | 50 | 12 24,0% | 1 2,0% | 37 74,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 6 25,0% | 1 4,2% | 17 70,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 6 23,1% | 0 0,0% | 20 76,9% |
