Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 52Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 29Estàndard · 45Ràpid · 7Blanques · 26Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 19 36,5% | 4 7,7% | 29 55,8% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 4 15,4% | 13 50,0% |
| Total · negres | 26 | 10 38,5% | 0 0,0% | 16 61,5% |
| Estàndard | 45 | 16 35,6% | 4 8,9% | 25 55,6% |
| Estàndard · blanques | 23 | 8 34,8% | 4 17,4% | 11 47,8% |
| Estàndard · negres | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 52Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 29Estàndard · 45Ràpid · 7Blanques · 26Negres · 26
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 52 | 19 36,5% | 4 7,7% | 29 55,8% |
| Total · blanques | 26 | 9 34,6% | 4 15,4% | 13 50,0% |
| Total · negres | 26 | 10 38,5% | 0 0,0% | 16 61,5% |
| Estàndard | 45 | 16 35,6% | 4 8,9% | 25 55,6% |
| Estàndard · blanques | 23 | 8 34,8% | 4 17,4% | 11 47,8% |
| Estàndard · negres | 22 | 8 36,4% | 0 0,0% | 14 63,6% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 44Victòries · 17Taules · 4Derrotes · 23Estàndard · 37Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 17 38,6% | 4 9,1% | 23 52,3% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 4 18,2% | 11 50,0% |
| Total · negres | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Estàndard | 37 | 14 37,8% | 4 10,8% | 19 51,4% |
| Estàndard · blanques | 19 | 6 31,6% | 4 21,1% | 9 47,4% |
| Estàndard · negres | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 44Victòries · 17Taules · 4Derrotes · 23Estàndard · 37Ràpid · 7Blanques · 22Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 17 38,6% | 4 9,1% | 23 52,3% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 4 18,2% | 11 50,0% |
| Total · negres | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Estàndard | 37 | 14 37,8% | 4 10,8% | 19 51,4% |
| Estàndard · blanques | 19 | 6 31,6% | 4 21,1% | 9 47,4% |
| Estàndard · negres | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Ràpid | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
