Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 242Victòries · 106Taules · 34Derrotes · 102Estàndard · 139Ràpid · 103Blanques · 124Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 106 43,8% | 34 14,1% | 102 42,2% |
| Total · blanques | 124 | 61 49,2% | 18 14,5% | 45 36,3% |
| Total · negres | 118 | 45 38,1% | 16 13,6% | 57 48,3% |
| Estàndard | 139 | 56 40,3% | 28 20,1% | 55 39,6% |
| Estàndard · blanques | 74 | 35 47,3% | 15 20,3% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 65 | 21 32,3% | 13 20,0% | 31 47,7% |
| Ràpid | 103 | 50 48,5% | 6 5,8% | 47 45,6% |
| Ràpid · blanques | 50 | 26 52,0% | 3 6,0% | 21 42,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 24 45,3% | 3 5,7% | 26 49,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 233Victòries · 102Taules · 34Derrotes · 97Estàndard · 139Ràpid · 94Blanques · 120Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 233 | 102 43,8% | 34 14,6% | 97 41,6% |
| Total · blanques | 120 | 59 49,2% | 18 15,0% | 43 35,8% |
| Total · negres | 113 | 43 38,1% | 16 14,2% | 54 47,8% |
| Estàndard | 139 | 56 40,3% | 28 20,1% | 55 39,6% |
| Estàndard · blanques | 74 | 35 47,3% | 15 20,3% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 65 | 21 32,3% | 13 20,0% | 31 47,7% |
| Ràpid | 94 | 46 48,9% | 6 6,4% | 42 44,7% |
| Ràpid · blanques | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 22 45,8% | 3 6,3% | 23 47,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 233Victòries · 102Taules · 34Derrotes · 97Estàndard · 139Ràpid · 94Blanques · 120Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 233 | 102 43,8% | 34 14,6% | 97 41,6% |
| Total · blanques | 120 | 59 49,2% | 18 15,0% | 43 35,8% |
| Total · negres | 113 | 43 38,1% | 16 14,2% | 54 47,8% |
| Estàndard | 139 | 56 40,3% | 28 20,1% | 55 39,6% |
| Estàndard · blanques | 74 | 35 47,3% | 15 20,3% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 65 | 21 32,3% | 13 20,0% | 31 47,7% |
| Ràpid | 94 | 46 48,9% | 6 6,4% | 42 44,7% |
| Ràpid · blanques | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 22 45,8% | 3 6,3% | 23 47,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 233Victòries · 102Taules · 34Derrotes · 97Estàndard · 139Ràpid · 94Blanques · 120Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 233 | 102 43,8% | 34 14,6% | 97 41,6% |
| Total · blanques | 120 | 59 49,2% | 18 15,0% | 43 35,8% |
| Total · negres | 113 | 43 38,1% | 16 14,2% | 54 47,8% |
| Estàndard | 139 | 56 40,3% | 28 20,1% | 55 39,6% |
| Estàndard · blanques | 74 | 35 47,3% | 15 20,3% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 65 | 21 32,3% | 13 20,0% | 31 47,7% |
| Ràpid | 94 | 46 48,9% | 6 6,4% | 42 44,7% |
| Ràpid · blanques | 46 | 24 52,2% | 3 6,5% | 19 41,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 22 45,8% | 3 6,3% | 23 47,9% |
