Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 382Victòries · 144Taules · 130Derrotes · 108Estàndard · 257Ràpid · 125Blanques · 196Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 144 37,7% | 130 34,0% | 108 28,3% |
| Total · blanques | 196 | 85 43,4% | 63 32,1% | 48 24,5% |
| Total · negres | 186 | 59 31,7% | 67 36,0% | 60 32,3% |
| Estàndard | 257 | 84 32,7% | 110 42,8% | 63 24,5% |
| Estàndard · blanques | 130 | 52 40,0% | 51 39,2% | 27 20,8% |
| Estàndard · negres | 127 | 32 25,2% | 59 46,5% | 36 28,4% |
| Ràpid | 125 | 60 48,0% | 20 16,0% | 45 36,0% |
| Ràpid · blanques | 66 | 33 50,0% | 12 18,2% | 21 31,8% |
| Ràpid · negres | 59 | 27 45,8% | 8 13,6% | 24 40,7% |
