Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 1883Victòries · 1045Taules · 378Derrotes · 460Estàndard · 993Ràpid · 890Blanques · 931Negres · 952
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1883 | 1045 55,5% | 378 20,1% | 460 24,4% |
| Total · blanques | 931 | 532 57,1% | 185 19,9% | 214 23,0% |
| Total · negres | 952 | 513 53,9% | 193 20,3% | 246 25,8% |
| Estàndard | 993 | 504 50,8% | 265 26,7% | 224 22,6% |
| Estàndard · blanques | 485 | 266 54,9% | 126 26,0% | 93 19,2% |
| Estàndard · negres | 508 | 238 46,9% | 139 27,4% | 131 25,8% |
| Ràpid | 890 | 541 60,8% | 113 12,7% | 236 26,5% |
| Ràpid · blanques | 446 | 266 59,6% | 59 13,2% | 121 27,1% |
| Ràpid · negres | 444 | 275 61,9% | 54 12,2% | 115 25,9% |
Captura 2026-09-01
+37 partides des de 2026-08-01
Partides · 1873Victòries · 1042Taules · 374Derrotes · 457Estàndard · 983Ràpid · 890Blanques · 926Negres · 947
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1873 | 1042 55,6% | 374 20,0% | 457 24,4% |
| Total · blanques | 926 | 531 57,3% | 183 19,8% | 212 22,9% |
| Total · negres | 947 | 511 54,0% | 191 20,2% | 245 25,9% |
| Estàndard | 983 | 501 51,0% | 261 26,6% | 221 22,5% |
| Estàndard · blanques | 480 | 265 55,2% | 124 25,8% | 91 19,0% |
| Estàndard · negres | 503 | 236 46,9% | 137 27,2% | 130 25,8% |
| Ràpid | 890 | 541 60,8% | 113 12,7% | 236 26,5% |
| Ràpid · blanques | 446 | 266 59,6% | 59 13,2% | 121 27,1% |
| Ràpid · negres | 444 | 275 61,9% | 54 12,2% | 115 25,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 1836Victòries · 1018Taules · 372Derrotes · 446Estàndard · 974Ràpid · 862Blanques · 907Negres · 929
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1836 | 1018 55,5% | 372 20,3% | 446 24,3% |
| Total · blanques | 907 | 520 57,3% | 182 20,1% | 205 22,6% |
| Total · negres | 929 | 498 53,6% | 190 20,5% | 241 25,9% |
| Estàndard | 974 | 495 50,8% | 261 26,8% | 218 22,4% |
| Estàndard · blanques | 475 | 262 55,2% | 124 26,1% | 89 18,7% |
| Estàndard · negres | 499 | 233 46,7% | 137 27,5% | 129 25,9% |
| Ràpid | 862 | 523 60,7% | 111 12,9% | 228 26,5% |
| Ràpid · blanques | 432 | 258 59,7% | 58 13,4% | 116 26,9% |
| Ràpid · negres | 430 | 265 61,6% | 53 12,3% | 112 26,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1827Victòries · 1013Taules · 370Derrotes · 444Estàndard · 965Ràpid · 862Blanques · 902Negres · 925
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1827 | 1013 55,5% | 370 20,3% | 444 24,3% |
| Total · blanques | 902 | 518 57,4% | 180 20,0% | 204 22,6% |
| Total · negres | 925 | 495 53,5% | 190 20,5% | 240 26,0% |
| Estàndard | 965 | 490 50,8% | 259 26,8% | 216 22,4% |
| Estàndard · blanques | 470 | 260 55,3% | 122 26,0% | 88 18,7% |
| Estàndard · negres | 495 | 230 46,5% | 137 27,7% | 128 25,9% |
| Ràpid | 862 | 523 60,7% | 111 12,9% | 228 26,5% |
| Ràpid · blanques | 432 | 258 59,7% | 58 13,4% | 116 26,9% |
| Ràpid · negres | 430 | 265 61,6% | 53 12,3% | 112 26,1% |
